Hlavní obsah

Spice Girls ohlásily návrat na pódia. Pouze ve čtyřech, bez Beckhamové

6. 11. 2018, 14:28
Právo, Jaroslav Špulák

Britská dívčí skupina Spice Girls ohlásila návrat na pódia. Stane se tak příští rok. Melanie „Sporty Spice“ Chisholmová, Emma „Baby Spice“ Buntonová, Melanie „Scary Spice“ Brownová a Geri „Ginger Spice“ Hornerová to oznámily prostřednictvím videa, které zveřejnily na Twitteru. Victoria „Posh Spice“ Beckhamová se koncertů nezúčastní.

Foto: ČTK

Spice Girls budou příští rok na pódiu pouze ve čtyřech.

Článek

Kvarteto vystoupí od 1. do 15. června 2019 ve městech Manchester, Coventry, Sunderland, Edinburgh, Bristol a Londýn, kde se představí na stadionu Wembley. Jako support na turné vystoupí britská zpěvačka Jess Glynne.

Spice Girls vznikly v roce 1994. Na kontě mají tři alba, Spice (1996), Spiceworld (1997) a Forever (2000). Po velkém úspěchu v devadesátých letech si daly v roce 2000 pauzu a znovu se setkaly až v letech 2007 a 2008, kdy absolvovaly světové turné. Naposledy se spolu představily na závěrečném ceremoniálu londýnských olympijských her v roce 2012.

O comebacku kapely se spekulovalo již několik měsíců. O víkendu se v britských médiích objevila informace, že návrat bude oznámen v tomto týdnu. Victoria Beckhamová se hodlá věnovat svým vlastním aktivitám.

Může se vám hodit na službě Zboží.cz:

Reklama

Související témata:

Výběr článků