Hlavní obsah

Skupina Nebe přizvala k natočení písně Stella šéfkuchaře Přemka Forejta i jeho dceru

7. 9. 2020, 16:17
Právo, jaš, kul

Havířovská kapela Nebe přichází s videoklipem k novému singlu Stella. Text napsal zpěvák Petr Harazin pro šéfkuchaře olomoucké restaurace Přemka Forejta a jeho šestiletou dceru Stellu nejdříve jako vtípek. Nakonec to dopadlo tak, že kuchař singl nazpíval, vyznal své dceři bezpodmínečnou lásku a společně ve videoklipu i vystupují.

Klip k písničce Stella kapely NebeVideo: archiv kapely

 
Článek

Text písně Petr Harazin představil v rámci své talk show, kterou v Jazz Clubu Havířov uváděl a jako hosta si tam pozval právě Forejta. „Tu píseň jsem napsal spíše jako takovou srandičku, ale věděl jsem, že je hrozně dobrá a že by byla škoda nechat ji v šuplíku. To, že sám Přemek přišel se stejnou myšlenkou, že ji bude chtít dotáhnout do konce a nazpívá ji, a dokonce natočíme i videoklip, bylo jen přirozeným vyústěním skvělé chemie, která mezi námi vznikla,“ popisuje Harazin.

„Natáčení bylo zábavné, ale jako vždycky náročné. Natáčeli jsme dva dny a poprvé i s dítětem v hlavní roli, takže to pro nás byla obrovská výzva. Stella však byla skvělá, na to, kolik hodin v kuse musela držet pozornost a být co nejvíce přirozená na kameru. Všichni odvedli velký kus dobré práce,“ dodává Štěpán Petrů jako režisér videoklipu.

Forejt tak na chvíli vyměnil vařečku za mikrofon a natáčení si hodně užíval. „Moc mě to bavilo, je to něco jiného, než na co jsem zvyklý, bylo to takové hezké odreagování. Myslím, že i Stellinka si to užívala a měla z toho radost. Je to pro mě cenná zkušenost a zpěv je vlastně mým koníčkem,“ komentuje.

Může se vám hodit na Zboží.cz:

Reklama

Související témata:

Výběr článků