Článek
Nejvýznamnějším Zrzavého plátnem je Zátiší z roku 1949, které se bude vyvolávat z částky 2,5 miliónu, a Portrét dámy ve fialových šatech, datovaný rokem 1926, se startovací cenou 2 milióny korun. Na aukci budou představeny i Zrzavého rané práce, jež pocházejí z rodiny umělcova bratra.
Mezi zájemci patrně vzbudí pozornost i série fotografií Františka Vobeckého. Jde o jednotlivé surrealistické montáže, vytvořené ve 30. letech 20. století, a jejich vyvolávací cena je deset tisíc korun.