Hlavní obsah

Mig 21 představují nový animovaný videoklip k písni Džus noci

24. 6. 2022, 9:00

Loni na podzim vydala kapela Mig 21 již pátou studiovou desku s názvem Džus noci. Nedávno vyšlo album i na vinylu a nyní je na světě i videoklip ke stejnojmennému ústřednímu singlu. Píseň, o jejíž produkci se postaral Roman Holý, známý z J.A.R. nebo Monkey Business, si tak svým koncertním úspěchem řekla o vizuální ztvárnění. Klip má na Novinkách.cz premiéru.

Klip k písničce Džus noci skupiny Mig 21Video: archiv kapely

 
Článek

„Možná jste si při poslechu písně Džus noci nedokázali doposud představit, jak ten nápoj vypadá, chutná a jaké účinky vyvolává. My to také netušili a netušili jsme ani, že to netušíme,“ přibližuje zpěvák Jiří Macháček. „To až díky takovým mladým nadšeným bláznům z ostravského studia Dart Production jsme se to dozvěděli, protože nám na to vyrobili klip.“

Všechny animace postav a části prostředí v klipu jsou ručně kreslené. V klipu je použita řada různých animačních technik, od klasické stylizované 2D animace přes rotoskopii ve scénách s kapelou až po 3D komponenty.

„Produkce klipu trvala tři měsíce. S Migem 21 se nám spolupracovalo krásně a věřím, že v budoucnu spolu ještě něco podnikneme,“ říká vedoucí produkce studia DART Production Tomáš Lenart.

Po koncertní sezóně se na pár měsíců Mig 21 odmlčí, aby se v plné parádě ukázal v pražském Foru Karlín, kde zahraje hned dva dny po sobě, a to 19. a 20. dubna příštího roku.

Může se vám hodit na Zboží.cz:

Reklama

Související témata:

Výběr článků