Hlavní obsah

Filmové premiéry: Chyby, Raya a drak, Úniková hra: Turnaj šampiónů, Zabijákova žena a bodyguard a Jelenice

15. 7. 2021, 11:38
Právo, Věra Míšková

O tom, že všichni v životě chybujeme, je nový film Jana Prušinovského Chyby. Do světa fantazie zavede diváky animovaný snímek Raya a drak. Úniková hra: Turnaj šampiónů je pokračováním divácky úspěšného psychologického thrilleru Úniková hra. Hvězdné obsazení má americká akční komedie Zabijákova žena a bodyguard. Oscarový Jean Dujardin hraje hlavní roli v černé komedii Jelenice.

Trailer k filmu ChybyVideo: Falcon

 
Článek

Chyby

Ema je energická pětadvacetiletá prodavačka na malém městě. Tomáš zase třicetiletý pokrývač z nedaleké vesnice. Jedna noc, od které ani jeden z nich nic zásadního nečekal, rychle přeroste ve vztah, lásku a společné bydlení. Náhodné setkání s minulostí ovšem nečekaně odstartuje sérii událostí, které obrátí životy obou dotyčných naruby.

Chyby, Česko 2021, romantický, 99 min., režie: Jan Prušinovský, hrají:

Chyby, Česko 2021, romantický, 99 min., režie: Jan Prušinovský, hrají: Pavla Gajdošíková, Jan Jankovský, Ondřej Kokorský, Ivo Gogál

Raya a drak

Trailer k filmu Raya a drakVideo: Falcon

Kdysi dávno ve fantazijním světě Kumandry žili lidé a draci v harmonii. O 500 let později se osamělá válečnice Raya vydává na dlouhou a nebezpečnou cestu, aby vystopovala posledního draka a jednou provždy zastavila hrozivé Druuny. Během cesty však zjistí, že k záchraně světa nebude zapotřebí jen dračího kouzla, ale především i důvěry.

Raya a drak, USA 2021, animovaný dobrodružný, 114 min., režie: Paul Briggs, Don Hall, Carlos López Estrada, John Ripa

Úniková hra: Turnaj šampiónů

Trailer k filmu Úniková hra: Turnaj šampiónůVideo: Falcon

Nic netušící skupina šesti lidí se ocitne uzamčená v další sérii únikových místností. Postupně odhalují, co je spojuje, aby mohli zůstat na živu…, a zjišťují, že tuto hru už jednou hráli.

Úniková hra: Turnaj šampiónů, USA 2021, horor, 88 min., režie: Adam Robitel, hrají: Isabelle Fuhrman, Indya Moore, Taylor Russell, Holland Roden a další.

Zabijákova žena a bodyguard

Trailer k filmu Zabijákova žena & bodyguardVideo: Bontonfilm

„Žádné bodyguardování!“ nakázala psycholožka osobnímu strážci toho času bez licence a poslala ho na prázdniny k moři, kde si mají jeho pocuchané nervy odpočinout. Tam se ale během vteřiny ocitne uprostřed divoké přestřelky, které vévodí manželka jeho nedávného chráněnce, nájemného zabijáka Dariuse Kincaida. A než se rozkouká, je znovu ve službě.

Zabijákova žena a bodyguard, USA 2021, akční komedie, 117 min., režie: Patrick Hughes, hrají: Ryan Reynolds, Samuel L. Jackson, Salma Hayek, Antonio Banderas, Tom Hopper, Gary Oldman a další.

Jelenice

Trailer k filmu JeleniceVideo: Pilot Film

Černá komedie o tom, jak to může dopadnout, když váš život po rozvodu dostane nečekané obrátky. George, jeho nová jelenicová bunda a videokamera. Tak vypadá počátek nového vztahu a dobrodružství, které byste nečekali nikde, natož v ospalé vesnici ve francouzských Alpách.

Jelenice, Francie 2019, komedie, 77 min., režie: Quentin Dupieux, hrají: Jean Dujardin, Adèle Haenel, Albert Delpy, Laurent Nicolas, Coralie Russier a další.

Reklama

Související témata:

Výběr článků