Hlavní obsah

V Plzni na krajském ředitelství našli zastřeleného policistu

16. 6. 2020, 10:36 – Plzeň
Právo, pab

Policisté v Plzni prověřují okolnosti smrti svého kolegy, který byl v úterý nad ránem nalezen zastřelený na svém pracovišti. S největší pravděpodobností spáchal sebevraždu. Motiv zatím není jasný.

Foto: Ondřej Kořínek, Novinky

Ilustrační foto

Článek

„Na místě jsme nezjistili žádné skutečnosti, které by nasvědčovaly cizímu zavinění. Šetření případu tak nadále zůstává v kompetenci policejních orgánů,“ uvedla mluvčí Generální inspekce bezpečnostních sborů Ivana Nguyenová.

Podle zjištění Práva se jednalo o 46letého instruktora, který cvičil policisty. Jeho manželka v noci volala na tísňovou linku, že se nevrátil z práce.

Přišel jsem o práci, chtěl jsem se zabít, řekl strážníkům muž u nabouraného auta

Bez známek života jej objevili v policejní budově. Na místo bylo přivolána záchranná služba.

„Lékař už jen konstatoval smrt,“ sdělila na dotaz Práva mluvčí záchranky Mária Svobodová.

Káva od sousedky zachránila sebevrahovi v okně zlínského domu život

„Mohu potvrdit, že došlo k úmrtí policisty z krajského ředitelství. Jeho smrt prověřuje odbor vnitřní kontroly,“ uvedla policejní mluvčí Martina Korandová.

Reklama

Související témata:

Související články

Policie vyšetřuje úmrtí exradního Liberce

3. 4. 2020, 15:22

Policie na Liberecku vyšetřuje tragický pád muže z okna domu. Podle místního serveru Liberecká drbna zemřel exradní Liberce Roman Šotola. Příčiny úmrtí...

V pražské nemocnici se zastřelil pacient

17. 4. 2020, 11:32

Úmrtí staršího pacienta v nemocnici v pražském Motole vyšetřují od pátečního rána policisté. Podle informací Novinek měl muž spáchat sebevraždu střelnou...

Na hradě Okoř našli mrtvého muže

22. 4. 2020, 14:08

Mrtvého muže našli svědci ve středu na zřícenině hradu Okoř na Praze-západ. Příčinu úmrtí vyšetřuje policie, s největší pravděpodobností šlo o sebevraždu.

Výběr článků