Článek
Policisté pátrali po školačce jako po dítěti v ohrožení. Výzvu zveřejnili během pátečního dopoledne a uvedli, že dívka z Tachovska odešla ve čtvrtek odpoledne k jezu ve Stříbře a poté už o sobě nepodala žádnou zprávu.
„Nalezli jsme ji ve Stříbře. Děkujeme za spolupráci a sdílení našeho příspěvku,“ uvedla policejní mluvčí Pavla Burešová krátce před 13. hodinou.
Podle zjištění Novinek se dotyčná necítila psychicky dobře, skončila proto v péči záchranářů. Jejich mluvčí Luboš Bouček potvrdil, že pacientku transportovali do nemocnice.

