Hlavní obsah

Dálnici D1 uzavřela hromadná nehoda

Aktualizováno

Dálnici D1 na 47. kilometru na Benešovsku v sobotu ráno uzavřela nehoda asi šesti aut. V úseku nejdříve hořela dodávka a vytvořila se kolona, před níž jeden řidič nedobrzdil a srazil se s dalšími auty.

Dálnici D1 zablokovala hromadná nehodaVideo: Aktu.cz

Článek

„Událost se podle prvotních informací obešla bez vážných zranění, dálnice mezi Šternovem a Psáři je ve směru na Brno neprůjezdná,“ řekla policejní mluvčí Michaela Richterová.

Nehoda byla hlášena před 08:00. Hasiči nejdříve zasahovali u požáru dodávky, v níž cestovalo devět lidí. Nikomu se nic nestalo, všem se podařilo dostat včas z vozidla.

Před místem požáru se vytvořila kolona. „Jeden z řidičů nestačil na tuto situaci včas zareagovat a narazil do několika stojících automobilů. Vzhledem k tomu, že jsou auta rozházená přes všechny tři pruhy, museli jsme dálnici na 47. kilometru uzavřít,“ uvedla mluvčí.

Foto: Aktu.cz

Hromadná nehoda zablokovala dálnici D1

Foto: Aktu.cz

Hromadná nehoda zablokovala dálnici D1

Související témata:

Výběr článků

Načítám