Hlavní obsah

Muž na ubytovně na Plzeňsku napadl ženu, skončila v nemocnici s poraněním genitálií

1. 10. 2023, 21:10 • Aktualizováno 2. 10. 2023, 8:40

Kriminalisté vyšetřují napadení, které se stalo Kožlanech na severním Plzeňsku. Mladý muž na ubytovně měl zaútočit na ženu a způsobit jí několik zranění, nejvážnější v oblasti genitálií. Dotyčná skončila v nemocnici.

Foto: Klára Mrázová, Právo

Ubytovna v Kožlanech na severním Plzeňsku, v níž došlo k napadení

Článek

„Přijali jsme pacientku s vážným poraněním v oblasti genitálií, ze kterých silně krvácela,“ sdělil Novinkám lékař seznámený s kauzou. Doplnil, že žena musela okamžitě na operaci.

Policie zatím nechtěla k případu, který se stal v noci ze soboty na neděli, sdělovat příliš podrobností. „Můžeme potvrdit, že došlo k napadení mladé ženy, která byla kvůli zranění hospitalizována v nemocnici,“ konstatovala policejní mluvčí Michaela Raindlová.

V této souvislosti už policisté zadrželi mladého muže. „V současnosti probíhají úkony trestního řízení,“ dodala.

Andrea Mašínová z plzeňské fakultní nemocnice pouze uvedla, že nemohou poskytovat informace o zdravotní stavu pacientky. „Je na to uvaleno policejní embargo,“ podotkla.

Na ubytovně v Kožlanech žijí cizinci. Majitel, kterého redakce kontaktovala, se odmítl k věci vyjádřit. Na místě se podle reportérky Novinek i v neděli večer pohybovala policejní hlídka.

Ani muži z ubytovny nechtěli o kauze hovořit. Pouze řekli, že se jednalo o mladého Ukrajince a údajně jeho partnerku, kteří mezi sebou měli konflikt.

Lidé z okolí ubytovny si ničeho podezřelého nevšimli. „Žádné problémy tady dosud nebyly. Ani o tomhle incidentu nic nevíme,“ podotkla sousedka. Podle ní muži odjedou brzy ráno do práce a vracejí se až večer, ženy a děti většinou v budově zůstávají.

Agresivní cizinec za volantem nadával kolemjdoucím, měl tři promile

Reklama

Výběr článků