Hlavní obsah

Muži přicházejí o své mužství - TABLETY PRO LEPŠÍ SEX...

14. 10. 2004, 12:23
Komerční článekNatural Medicaments

Sexuální přitažlivost a výkonnost velmi těsně souvisí s celkovým zdravotním stavem organismu - tak tomu příroda odjakživa chce, aby v soutěži o možnost zplodit potomstvo uspěli ti silnější, zdravější a krásnější. Lidé však nedostali do vínku sex pouze proto, aby měli děti...

Foto: Martin Fletcher
Článek

V současné době asi mužů ve věku 35-65 let přiznává problémy s erekcí. Výzkumy dokládají, že neustále razantně klesá počet a životnost spermií v mužském spermatu.

Impotence neboli erektilní dysfunkce je pro mladé i starší muže velmi tvrdá diagnóza. Postihuje muže daleko více než pouze jejich sexualitu. Jsou s ní spojeny záporné emoce jako nejistota, stres a problémy v partnerském životě.

Příčiny

V mladším věku převažují spíše příčiny psychické. Erekci potlačuje neurotický mechanismus vznikající z úzkosti, ze strachu z neúspěchu, z vyčerpání psychického i fyzického - pravdivé je tvrzení, že nejdůležitějším orgánem pro sex je mozek. Ve středním a starším věku je erektilní dysfunkce nejčastěji způsobena špatným stavem cév, které neumožňují dostatečné prokrvení penisu a pokles hladiny mužských pohlavních hormonů.

Zjednodušeně se dá říci, že vše, co poškozuje zdraví, poškozuje mužství (kouření, alkohol, drogy, anabolika, některé syntetické léky, tloušťka, nedostatečná či jednostranná výživa, stres).

Pomoc přichází z přírody

Běžně používaná široce známá jednorázová pilulka, která má vybudit erekci, neřeší příčinu problému a může být pro některé muže nebezpečná, proto je na lékařský předpis.

Účinnou a bezpečnou pomoc pro muže strádající kvůli svému mužství lze nalézt v přírodě:

Maca - prastará léčivá bylina peruánských šamanů, u které vědecký výzkum potvrdil její výrazný účinek na zlepšení fyzické i psychické výkonnosti, prodloužení života a především výrazný vliv na reprodukční zdraví. Pomáhá při sexuální impotenci mužů, frigiditě žen a při neplodnosti jak mužů tak žen.

Ginkgo biloba - extrakt z listů má příznivý vliv na centrální nervový systém a krevní oběh. Zlepšuje paměť a soustředění zvýšením přívodu kyslíku do mozku. Zvyšuje průtok krve, snižuje shlukování krevních destiček, čímž snižuje riziko srdečních a mozkových příhod. Prostřednictvím rozšíření cév způsobí lepší prokrvení pohlavních orgánů, čímž silně podporuje jejich funkci.

Koenzym Q 10 - se v malém množství vytváří v lidském těle, schopnost jeho tvorby se s věkem snižuje a ve stáří zaniká. Dodává buňkám energii, působí jako silný antioxidant, hraje roli v prevenci rakoviny, srdečních příhod, snižuje krevní tlak, zamezuje tvorbě krevních sraženin. Zvyšuje energetický status organismu, působí proti únavě, depresím a proti stárnutí.

Vitamin E - chrání buněčné membrány před účinkem volných radikálů, čímž hraje roli v prevenci degenerativních chorob. Zabraňuje tvorbě krevních sraženin, zlepšuje imunitní funkce, pomáhá zneškodňovat toxiny (i z cigaretového kouře), podporuje hojení. Příznivě ovlivňuje i plodnost.

Zinek - je nezbytný pro správnou funkci imunitního systému a pro správnou funkci prostaty.

Všechny tyto přírodní látky v nejúčinnější a nejlépe vstřebatelné formě obsahuje čistě přírodní přípravek Eregma power vyvinutý z pozice celostní medicíny a přírodní léčby pro posílení sexuálních funkcí a plodnosti. Jeho výhodou je, že působí na příčiny erektilní dysfunkce i neplodnosti a současně regeneruje a omlazuje organismus. Léčí mužskou impotenci i ženskou frigiditu. Přípravek je velmi vhodný pro sportovce, neboť napomáhá dosažení maximální výkonnosti. Podporuje růst vlasů a celkovou odolnost organismu, spomaluje stárnutí. Nemá žádné nepříznivé vedlejší účinky. Je volně prodejný a schválený Ministerstvem zdravotnictví ČR. Rozhodně stojí za vyzkoušení - a to i těm, kteří si myslí, že nemají v oblasti sexu problémy. Možná i oni budou příjemně překvapeni.

MUDr. Pavel Šácha

Eregma power a dalších několik set přírodních přípravků pro zdraví a krásu zakoupíte v internetovém obchodě www,prozdravi.cz

Výběr článků