Hlavní obsah

Krize jako příležitost: 4 věci, bez kterých se v podnikání už neobejdete

15. 6. 2020, 0:01
Komerční článek

Uplynulé měsíce byly zatěžkávací zkouškou především pro malé a střední podnikatele. Právě oni museli skočit rovnýma nohama do digitálního světa, kde hledali nové cesty k zákazníkům i kolegům. Co si z krize odnést, abychom z ní vyšli silnější než kdy dřív?

Foto: Vodafone

Digitální podnikání

Článek

1. Svět je v rukou internetu

1. Svět je v rukou internetu Bez internetu to prostě nejde a adaptace na novou situaci a zvládnutí krize

1. Svět je v rukou internetu Bez internetu to prostě nejde a adaptace na novou situaci a zvládnutí krize by bez něj byla prakticky nemožná. Základem úspěšného podnikání v 21. století

1. Svět je v rukou internetu Bez internetu to prostě nejde a adaptace na novou situaci a zvládnutí krize by bez něj byla prakticky nemožná. Základem úspěšného podnikání v 21. století je proto na prvním místě stabilní internetové připojení. Pouze s výkonným internetem budete mít vždy po ruce všechny soubory, které potřebujete, efektivita práce nebude klesat pomalým načítáním a schůzku nebudete muset rušit proto,

1. Svět je v rukou internetu Bez internetu to prostě nejde a adaptace na novou situaci a zvládnutí krize by bez něj byla prakticky nemožná. Základem úspěšného podnikání v 21. století je proto na prvním místě stabilní internetové připojení. Pouze s výkonným internetem budete mít vždy po ruce všechny soubory, které potřebujete, efektivita práce nebude klesat pomalým načítáním a schůzku nebudete muset rušit proto, že nerozběhnete videohovor. Kromě dobrého internetu je vhodné myslet také

na záložní způsob připojení, abyste škodu či zdržení z důvodu případného výpadku snížili na minimum.

2. Komunikace je klíč

Základem fungujícího vztahu je komunikace a ty pracovní nejsou žádnou výjimkou. Moderní technologie za vás vše neudělají, mohou vám ale hodně pomoci. Stanovte si jednu primární platformu, přes kterou budete komunikovat se svými kolegy a obchodními partnery. Zapomenout byste rozhodně neměli ani na svůj telefon a vhodný mobilní tarif. Pokud se přikloníte k tarifu s neomezenými daty, který podnikatelům výhodně nabízí například Vodafone Business nyní včetně aplikace CyberWall pro online bezpečnost, budete neustále ve spojení se svými kolegy, partnery i zákazníky. E-maily a další potřebné záležitosti si vyřídíte prakticky odkudkoli navíc bez obavy ztráty vašich soukromých dat.

3. Flexibilita není pouhý buzzword

3. Flexibilita není pouhý buzzword Na flexibilitu je v posledních letech kladen čím dál tím větší důraz. Svět je neustále v pohybu, a tak vzniká i stále větší potřeba podnikatelů, ale i zaměstnanců, aby svou práci mohli vykonávat opravdu kdykoli a kdekoli.

K tomu je zapotřebí mít přístup ke všem dokumentům a praktickým aplikacím, které ke své práci potřebujete. S vhodným cloudovým řešením nemusíte mít neustálý přístup k počítači, stačit vám bude i telefon nebo tablet. Internetové úložiště je také skvělým místem pro zálohy a bude vám krýt záda i v případě odcizení nebo poničení vašeho přístroje.

4. Vybírejte si partnery, na které je spolehnutí

4. Vybírejte si partnery, na které je spolehnutí V krizi poznáš přítele. Každou výzvu zvládnete mnohem snadněji, pokud víte,

4. Vybírejte si partnery, na které je spolehnutí V krizi poznáš přítele. Každou výzvu zvládnete mnohem snadněji, pokud víte, že se na své partnery můžete spolehnout. Pokud hledáte toho pravého partnera

na poli digitálního podnikání, horkým kandidátem je bezesporu Vodafone Business. Díky jeho kvalitním hlasovým a datovým službám, pevnému připojení a dalším nástrojům budete připraveni na každou situaci.

Malým a středním podnikům podává Vodafone pomocnou ruku nejen v době odeznívající krize a využít tak můžete řadu výhod. Proč se spolehnout na digitální podnikání s Vodafonem Business:

• Potřebujete být online i mimo kancelář a neřešit mobilní data? Využijte zvýhodněnou nabídku tarifu Vodafone Neomezený za cenu jen 839 Kč měsíčně, která platí po dobu 3 měsíců.

• S pořízením mobilního tarifu pro podnikatele a malé firmy nyní získáte také aplikaci CyberWall, která bude chránit vaše data na všech firemních zařízeních před online hrozbami.

• Rychlý internet je základ. Nyní můžete získat vyšší rychlost neomezeného internetu od Vodafonu do své firmy na 6 měsíců zdarma.

• Neustálý přístup k dokumentům, programům a důležitým aplikacím? S Office 365 stačí jediné ťuknutí a vše okamžitě zálohujete do svého 1 TB online úložiště. Podnikatelé nyní navíc mohou získat Cloud Pass, se kterým budete zálohovat

ze svého mobilu bez čerpání dat, na půl roku zdarma.

• Starý telefon už vám nestačí? Ke všem tarifům pro podnikatele od Vodafonu nyní dostanete až 5 500 korun na nový telefon či tablet.

Výběr článků