Článek
Bezdomovci měli smůlu – strážníci si při kontrole zdejších objektů určených k demolici všimli světlého pruhu na cestě. „Vedl od sloupu k jedné ze zjevně obývaných garáží, a proto se ji hlídka rozhodla blíže prověřit,“ uvedla mluvčí plzeňské městské policie Jana Pužmanová.
Hned po otevření garáže se podezření strážníkům potvrdilo. „Uvnitř nalezli jednu osobu a elektrický kabel vedoucí od vrat k několika zásuvkám a zapojeným elektrickým spotřebičům,“ sdělila Pužmanová. Během šetření se na místo dostavili další tři aktéři.
Vzhledem k podezření na neoprávněný odběr elektrické energie si nakonec celou záležitost převzala státní policie.

Zahrabaná prodlužovačka vedla od sloupu veřejného osvětlení

