Hlavní obsah

Jitka Asterová si dělá zálusk na Slávika

1. 2. 2011, 16:49 – Praha
Novinky, Karen Mchitarjan

Jitka Asterová (51) má nový objev. Moderátorka, která je považována za specialistku na vztahy a sex, prozradila, po kom nejvíc touží. Stejně jako tisíce jiných žen se zakoukala do hvězdy talentové show Česko Slovensko má Talent Jara Slávika (33).

Článek

„Hrozně se mi líbí Jaro Slávik. Nevím, jestli bych u něj měla třeba šanci,“ svěřila se v show Jana Krause Asterová, kterou v jejím snění prý podporují i její přátelé.

„Spousta lidí mi říkala, že bychom se k sobě hodili,“ tvrdí moderátorka.

U Slávika, který je šťastně ženatý a má dva syny, to bude mít ale pekelně těžké. Asterová si ale věří. Dokonce požádala Slávikova kamaráda Jana Krause, aby ji s ním seznámil. Tam ale narazila.

„Nerad bych v tom sehrál jakoukoli roli. To je pak člověk zodpovědný za tyto osudové seznamovačky,“ sdělil své důvody moderátor.

Ale ani to Asterovou neodradilo. Svěřila se totiž, že když jde na první rande, netuší, jak večer dopadne. Kdyby ji ale pozval Slávik, věděla by, jak ho zakončit. Podle svých slov by mu hned podlehla.

Moderátorka, jak se zdá, začala pro své děti hledat nového otce. Ten biologický, Tomáš Linhart, se totiž nevyvedl. Přestože své děti údajně finančně dobře zabezpečil, v roce 2007 skončil v pankrácké věznici za podvody s peněžními poukázkami. A před lety se dokonce objevil v pořadu TV Nova Na vlastní oči, když hrál prim v případu záhadných úmrtí čtyř podnikatelů.

Reklama

Výběr článků