Hlavní obsah

HRA: Medicalat - roztomilá střílečka

25. 10. 2004, 9:33
Novinky, Ondřej Pohl

Máme před sebou další japonskou vesmírnou střílečku. Pokud ovšem čtete tento sloupek pravidelně, pak vám musí být jasné, že jí musí něco odlišovat od tun jí podobných a taky že ano. Vesmír, o němž mluvíme, je vnitřní. Ano, správně, Medicalat se odehrává uvnitř lidského těla.

Foto: Petr Špatenka

Ne každá jízda na sáňkách má takto šťastný konec pouze s hlavou ve sněhu.

Článek

Nečekejte ale nějaká superrealistická ztvárnění lidských vnitřností; už podle vizáže hlavní hrdinky - malé japonské dívenky v rozkošném úboru zdravotní sestry - a podle vzezření vašich nepřátel je jasné, že se jedná spíše o hru pro děti. Tomu ale bohužel neodpovídá obtížnost, která může být zvláště kvůli frekvenci výskytu protivníků. Na obrazovce se neustále něco děje a je docela složité si uhlídat zdravou kůži.

Ještě jedna drobnost, nežli nad hrou bude vynesen finální verdikt: je to snad poprvé, co pro střelbu v japonské hře můžete použít mezerník. Konečně. A nyní už ke slibovanému zhodnocení: Medicalat je tuctová střílečka, jakých všude najdeme do tuctu dvanáct a její drobná grafická vylepšení to nezachrání.

DOWNLOAD, homepage, 0.9 MB, 5/10

Reklama

Související články

HRA: Rope Mania - logika s lany

18. 10. 2004, 13:46

Po kratší odmlce se vrátíme k žánru, který není vhodné opomíjet, už jen proto, že jeho hraním se prý stáváme chytřejšími - ano, tušíte správně, jedná...

Výběr článků