Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz

Tipy na víkend: Oslavte Valentýna v sauně nebo v běžeckém trikotu

Ať je vám bližší romantika, nebo spíš sport a humor, jistě najdete ve víkendovém programu ideální příležitost, jak si užít letošního Valentýna. Pokud je vám tento svátek úplně cizí, vydejte se za zimními sporty, historií, tancem či gastronomií.

Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz
Tipy na víkend: Oslavte Valentýna v sauně nebo v běžeckém trikotu
Praha

Antivalentýn

Strašidla s hvězdičkou aneb erotika v pražských pověstech je název sobotního večerního programu Muzea pražských pověstí a strašidel. Začne ve 21:00 a dozvíte se v něm to, co jste v pověstech nejspíš zatím nevyčetli. Více se dozvíte zde.

Valentýnský běh 2016

Zamilovaní sportovci možná neděli rádi oslaví během. Na pětikilometrovou trasu vystartují od holešovického Výstaviště v 11:00. Více čtěte zde.

Břevnovský masopustní bál

Skvělé odreagování nabídne o víkendu také maškarní bál v Kongresovém sále hotelu Pyramida. Uskuteční se v sobotu od 19:00 a ponese téma Od pohádky k filmu. Tak oprašte kostýmy a oslňte na tanečním parketu! Více informací naleznete zde.

Středočeský kraj

Valentýn na zámku

Zámek Mělník zve v předvečer valentýnské neděle zamilované páry za romantickým kouzlem a speciálním gastronomickým zážitkem. Vše se dozvíte zde.

Country bál

Příznivci country muziky se sejdou v sobotu v 19:00 ve Strančicích na bále. Užijí si živou hudbu, tanec i ukázky stepu. Více hledejte zde.

Jihočeský kraj

Jako za starých časů

Jedinečnou vzpomínku na Valentýna 2016 zajistí víkendová návštěva v českokrumlovském Museu Fotoateliéru Seidel. Společně s partnerem vám tam udělají fotku, na které se sotva poznáte. Díky zapůjčeným kostýmům se tam můžete vydat proti proudu času. Více zde.

Plzeňský kraj

Letem světem v Plzni

Cestovatelský festival Letem světem zavítá tuto sobotu do Plzně. Odtamtud vezme zájemce doslova do celého světa - do Číny, Peru, Brazílie, Nepálu, Japonska, Jižní Afriky a na mnoho dalších míst. Uskuteční se v areálu SOU Elektrotechnické. Do programu nahlédněte zde.

Karlovarský kraj

Just Ride!

Akce internetového magazínu freeride.cz láká v sobotu do skiareálu Boží Dar - Neklid na divokou sportovní show. Předvedou se freeride jezdci, příležitost dostanou ale i začátečníci. V rámci doprovodného programu jsou naplánovány soutěže, hudba a afterparty. Více zde.

Ústecký kraj

Valentýn v Srdceráji

Zámek Valdštejnů v Litvínově zve o víkendu všechny zamilované a nejen je do Srdceráje, kde naleznou bohatý program se svatební tematikou, ale také s dobrým jídlem a kulturou. Vše se dozvíte zde.

Liberecký kraj

Valentýnské karikatury

Kdo s partnerem v neděli odpoledne zavítá do Nákupního centra Géčko v Liberci, ať už pro valentýnský dárek, nebo nikoliv, může se nechat zdarma zvěčnit karikaturistou. Více zde.

Královéhradecký kraj

Svatební výstava

Po celý víkend bude v zámku Nového Města nad Metují probíhat Svatební valentýnská výstava, která budoucím nevěstám přinese inspiraci nejen, co se týče šatů, ale poradí také s líčením, účesem, květinami a vším ostatním, co ke svatbě patří. Více naleznete zde.

Pardubický kraj

Noční prohlídky kláštera

Speciální prohlídky kláštera Králíky se můžete zúčastnit opět tuto sobotu v 19:30. V tajuplné atmosféře setmělého svatostánku si prohlédnete kryptu, sochy, nádvoří a mnoho dalšího. Více se dozvíte zde.

Vysočina

Vírský cepín 2016

Fandit dobrodruhům, kteří co nejrychleji polezou po vírské Ledové stěně, přijďte v sobotu po obědě. Budete svědky obdivuhodných výkonů. Více čtěte zde.

Jihomoravský kraj

Putování po sklípcích

Putování po dobšických sklípcích nadchne v sobotu všechny milovníky vína. Začne už v 10:00 a protáhne se až do podvečerních hodin. Účastníci okoštují nejen vína, ale také pestré občerstvení, a to vše za zvuku cimbálovky. Více zde.

Olomoucký kraj

Valentýnské saunování

Dokonalý relax si užijí sobotní večerní návštěvníci Termálních lázni Velké Losiny. Ty lákají od 21:00 na koupání a saunování při světle svíček a klidných tónech relaxační hudby. Více se dočtete zde.

Zlínský kraj

Výstava vín

Valentýnská výstava vín s ochutnávkami proběhne v sobotu mezi 13:00 a 18:00 v Kulturním domě Kudlovice. Následovat bude od 19:00 beseda u cimbálu. Více hledejte zde.

Moravskoslezský kraj

Tady šaty pomáhají

Do 21. února si můžete v Avion Shopping Parku Ostrava prohlédnout výstavu fotografií nazvanou Tady šaty pomáhají. Snímky Tomáše Bicana se zaměřují se na životy sociálně znevýhodněných lidí a mají připomenout téma recyklace obnošených oděvů.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků