Hlavní obsah

Pohodlné přespání kdekoliv a kdykoliv na celém světě

Americká firma Mini Motel začala prodávat Mini Motel, což je velice kompaktní malý skládací příruční stan pro jednoho s nafukovací matrací, polštářem, pokrývkou, lampičkou na čtení a budíkem.

Pohodlné přespání kdekoliv a kdykoliv na celém světě

Balíček obsahuje i zubní kartáček s pastou, špunty do uší a klapky na oči. Mini Motel váží pouze 2,1 kg a postavení trvá pouze několik minut, takže si mohou dospělí či děti ihned kdekoliv lehnout a odpočívat. Mini Motel je využitelný kdekoliv a kdykoliv, tedy i na letišti.

"Cestující či děti tak už nemusí například nepohodlně čekat vsedě dlouhé hodiny na letišti a mohou si během pár okamžiků v klidu a soukromí lehnout a spát," říká Tomio Okamura, člen prezidia a mluvčí Asociace českých cestovních kanceláří a agentur.

:. Vynálezce Mini Motelu Frank Giotto předvádí motel v praxi.foto: minimotel.net

Mini Motel ve složeném stavu se pohodlně vejde navíc do každého zavazadla, aniž by zabíral mnoho místa. Firma ho prodává za 39,95 dolarů (600 Kč). Mini motel včetně poštovného pak stojí 49,95 dolarů (800 Kč).

 

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků