Hlavní obsah

OBRAZEM: Hotely s nejšílenějšími interiéry pokojů na světě

Snaha odlišit se od ostatních, vzbudit pozornost a přilákat nové zákazníky vede mnohé hotely k tomu, aby zařídily interiéry pokojů nevšedním způsobem nebo si povolaly skutečně neotřelé designéry. Přinášíme seznam nejzvláštnějších interiérů hotelových pokojů.

OBRAZEM: Hotely s nejšílenějšími interiéry pokojů na světě

Hotel Crazy Bear - Velká Británie

Pokud milujete přepych a hodně luxusu, je tento hotel určen právě vám. Lesklé postele, těžké závěsy, měděné koupelnové vany a zdobené zdi připomínají spíš pohádku. Jedna noc stojí od 200 do 500 liber. Hotel Crazy Bear najdete ve Stadhampton Oxfordshire a v Old Beaconsfield Buckinghamshire.

:. Hotel Crazy Bear v Old Beaconsfield Buckinghamshire
Foto: Hotel Crazy Bear

The Pavilion, Londýn - Velká Británie

"The Pavilon je vyhledávaným hotelem nejen turisty, ale zvlášť fotografy, kteří rádi využívají zdejších interiérů," doporučuje Tomio Okamura, člen prezidia a mluvčí Asociace českých cestovních kanceláří a agentur.

Cena za ubytování se pohybuje mezi 60 a 130 librami. Hotel má 30 pokojů, které jsou projektovány v atraktivním stylu funky, Honky Tonky Afro a 70. let vůbec.

:. The Pavilion Foto: The Pavilion

Residenza D'Arte, Torrita di Siena - Itálie

Italská Rezidence D’arte nadchne především milovníky umění. Architekt zde bravurně skloubil přírodu s architekturou a uměním v jednotnou harmonii. Budova pochází ze 14. století. Obklopují ji háje olivovníků a cypřišů. Pokoje nabízejí od 135 do 270 eur.

:. Residenza D'Arte Foto: Residenza D'Arte

ART Hotel Atelier Sul Mare, Castel di Tusa, Sicílie - Itálie

Tento hotel nabízí několik specifických pokojů, nejzajímavější je pokoj s názvem Energie. Celý je laděný do červených barev, kde hraje hlavní roli dopadající světlo. Navrhl ho italský architekt Maurizio Mochetti. Cena se pohybuje od 75 do 150 eur za noc.

:. ART Hotel Atelier Sul Mare Foto: ART Hotel Atelier Sul Mare

Madonna Inn, San Luis Obispo, Kalifornie - USA

Pokud se dostanete do Kalifornie, máme pro vás hotel Madonna Inn. Nabídka hotelových pokojů je velice široká, každý v jiném stylu. Prohlídka celého hotelu připomíná pohádku Alenka v říši divů. Z růžových místností vejdete do Mexického pokoje a nakonec se ocitnete v minulosti, kterou připomíná pokoj zařízený v imperiálním stylu 19. století.

:. Hotel Madonna Inn, Pokoj Yahoo je v kovbojském stylu. Foto: Hotel Madonna Inn

Propeller Island City Lodge, Berlin - Německo

Celým hotelem vás bude provázet německé umění mladých výtvarníků. Kromě zeleného polstrovaného pokoje, nabízí hotel především pokoje v tmavých modrých i černých barvách. Interiér je často kombinován se dřevem.

Nejzvláštnější ubytování lze zažít v pokoji Svoboda, kde vás prostor nebude svazovat (předpřipravená je díra ve zdi) a v pokoji, kde místo do postele ulehnete do bílé rakve.

:. Propeller Island City Lodge Foto: Propeller Island City Lodge

Arte Luise Kunsthotel, Berlin - Německo

V Berlíně hotel Arte Luise Kunsthotel nabízí několik pokojů s moderním uměním. Design je hravý, na zdech najdete nejen ptačí zobák, ale i obuv. Nechybí hudební a filosofický pokoj. Ceny se pohybují od 49 do 180 eur za noc.

:. Arte Luise Kunsthote Foto: Arte Luise Kunthote

:. Arte Luise Kunsthote Foto: Arte Luise Kunthote

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Související články

Výběr článků