Hlavní obsah
Fotograf putoval po Novém Zélandu v ikonickém kostýmu čaroděje Gandalfa. Foto: Profimedia.cz

Fotograf putoval po Zélandu v kostýmu Gandalfa

Když se řekne Nový Zéland, mnozí si okamžitě vybaví překrásné lokace z fantastického filmového zpracování trilogie Pán Prstenů. Za jedinečnou přírodou na druhém konci světa takto vyrazilo už mnoho Tolkienem omámených turistů, ale jen málokdo přitom dokázal čarovat přes objektiv jako mladý student Akhil Sihas.

Fotograf putoval po Novém Zélandu v ikonickém kostýmu čaroděje Gandalfa. Foto: Profimedia.cz
Fotograf putoval po Zélandu v kostýmu Gandalfa

Indický fotograf cestoval uplynulý půlrok po všech možných kouzelných lokalitách Nového Zélandu a sám sebe přitom pečlivě dokumentoval přes samospoušť. Nebylo to ovšem jen tak — pokaždé se totiž oblékl za čaroděje z Pána Prstenů, Gandalfa Šedého. Nasadil typický klobouk se zalomenou špičkou a širokou krempou, šedý hábit a vstoupil do dechberoucí přírody Nového Zélandu, kterou fanoušci Tolkienovy trilogie znají z filmových zpracování.

Mnohokrát na vybrané lokalitě trávil celé hodiny, aby např. zachytil překrásný okamžik východu slunce. Nejen fanoušci Pána Prstenů jsou jeho fotografiemi naprosto okouzlení.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků