Místo masáží a vířivek je svěží vzduch provoněný jehličím vábidlem, díky kterému turisté míří do rezortu Out 'n' About Treehouse u oregonského města Cave Junction. Lesní vesnička nabízí samozřejmě více než „jen“ obklopení přírodou.

Hosté si mohou vybrat z různých velikostí chatek. Zatímco některé jsou tak akorát pro dvě osoby a chybí tu i vlastní sociální zařízení, jiné jsou dvojpodlažní. Ty poskytují skvělé zázemí početné rodině stejně jako skupině přátel. Kromě základního vybavení mají některé domečky také mikrovlnnou troubu, lednici či terasu.

Maličké chatky střídají v lesním rezortu prostornější dvoupatrové.

Maličké chatky střídají v lesním rezortu prostornější dvoupatrové.

FOTO: Profimedia.cz

Šplhat zpět do pokoje tady mnozí musejí po žebřících, ostatním vedou ke vchodovým dveřím schody. Chatičky přilepené na kmenech jsou mezi sebou místy propojené rozviklanými lávkami. Kromě toho tady dospělí i děti řádí na lanech a houpačkách. Trochu jako opice nebo pohádkový Tarzan, který je v korunách stromů jako doma.

Paradoxním se může zdát fakt, že si do tohoto dřevěného království téměř uprostřed divočiny nesmějí hosté přivážet žádné domácí mazlíčky. Projekt vybudoval nadšenec Michael Garnier, podle kterého tento hotel perfektně zapadá do krajiny Oregonu.