Hlavní obsah
Variabilita. Jednotlivé police z montážních lišt libovolně snímáme a prohazujeme mezi sebou. Nástěnná police značky We Do Wood je z bambusu. Délka 32 cm. Cena 15 499 Kč. Foto: Bonami (3x)

Police jsou hravé, využijte toho

Jednoduché horizontální police i policové moduly a regálové systémy bývají praktické a zároveň oživí vzhled interiéru. A nejen to! Pohrajte si s nimi a vytvořte si originální sestavy. Bude to stát za to.

Variabilita. Jednotlivé police z montážních lišt libovolně snímáme a prohazujeme mezi sebou. Nástěnná police značky We Do Wood je z bambusu. Délka 32 cm. Cena 15 499 Kč. Foto: Bonami (3x)
Police jsou hravé, využijte toho

Vybírat můžeme z klasických materiálů, jako jsou dřevo a sklo, obvykle s kovovou nerezovou konstrukcí. Ke slovu se dostávají i alternativní materiály, např. recyklované dřevo, tvrzený plast, bambus, karton, textil.

Do prostoru. Regál s přihrádkami ze dřeva, z kovu a plastu může být umístěn ke stěně, volně v prostoru i jako předěl v místnosti. Přihrádky lze doplnit úložnými boxy, které jsou k samostatnému dokoupení jako sdružený produkt. Regál Mega5 za 2199 Kč.

Foto: Asko nábytek

Praktičnost. Díky ocelovému regálu Omar bude spíž působit profesionálně. Využijeme ho i mimo kuchyň. Podle potřeby přidáváme díly, nastavujeme výšku polic. Díl 92 x 36 x 181 cm za 1998 Kč.

Foto: Ikea

Obecně platí, že kvalitní masiv a retro vzhled patří do ložnice a obývacího pokoje v rustikálním stylu, lehčí slim (tenké) konstrukce volíme do minimalisticky zařízeného prostoru.

V koupelně a kuchyni se kvůli zvýšené vlhkosti vyplatí spíše sklo a plast s chromovými úchyty.

Nástěnka. Police Pegboard Cross od Really Nice Things zajistí organizovanost a jasný řád na závěsné ploše. Pomáhá minimalistům, kteří mají rádi všechno na očích. Cena 2279 Kč.

Foto: Bonami

Design. Dřevěné police a konstrukce ze zinkové slitiny tvoří elegantní retro regál Grey I. Rozměry (š/d/v) 45 x 92 x 196 cm. Cena 8049 Kč.

Foto: Westwing

Při instalaci vytěžíme hravost závěsných polic a umístíme je v různých úrovních, stěna pak působí dynamičtěji.

Stojící moduly a regály poslouží jako předěl ve větší místnosti, mohou vytvořit celou stěnu, nebo jen její část v případě těžších materiálů.

Zahrada. Police na drobné nářadí je z borovicového dřeva, hodí se do venkovního prostoru, na balkon i terasu. Cena 1419 Kč.

Foto: Bonami

Na zeď i zem. Police Överallt jsou z překližky, upravit je lze jakoukoli barvou. Umístíme na ně malé i velké věci, sluší jim textilní či proutěné boxy, do nichž uložíme drobnosti. Rozměr 76 x 76 cm. Cena 1290 Kč.

Foto: Ikea

Při nákupu sledujeme nosnost police, způsob uchycení ke stěně a stabilitu u samostatně stojících produktů. Čím ještě police vynikají?

Organizér. Lehké boty, drobné ošacení uložíme uvnitř skříně do textilního regálu Cover, který zavěsíme na šatní tyč. Vnitřní konstrukci tvoří tvrdý papír, potah je z technické látky. Cena 199 Kč.

Foto: Asko nábytek

Vzdušnost. Koupelnová polička ze skla vyhovuje malému světlému prostoru. Povrch je ošetřen proti poškrábání.

Foto: Brabantia


Může se vám hodit na Zboží.cz:

Napište nám

Postavili jste nový dům, rekonstruovali byt anebo máte hezky zařízenou zahradu a rádi byste se ostatním čtenářům pochlubili a inspirovali je?

Napište nám do redakce na adresu bydleni@novinky.cz, připojte pár průvodních vět a několik snímků vašeho díla.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků