Nápaditým kouskem je tvořítko na led na výrobu chladící nádoby na šampaňské. V ní můžete nechat zamrazit i libovolné ovoce nebo i konfety a zpestřit tak servírování. Roztátého ledu se nemusíte obávat, bude stékat do spodní nádoby, ve které je dostatek prostoru.

Ledová nádoba se zmrzlým ovocem zpestří slavnostní tabuli.

Ledová nádoba se zmrzlým ovocem zpestří slavnostní tabuli.

FOTO: Cool Gift

Pokud čekáte velkou společnost, zkuste drinky servírovat všechny najednou. Vyhnete se tak nutnosti obsluhovat každého hosta jednotlivě. Velké množství sklenic se šampaňským bude navíc působit hodně efektně a hosty naláká ke konzumaci.

Drinky pro větší společnost servírujte z pyramidy nabo ze speciálního tácu na sklenice.

Drinky pro větší společnost servírujte z pyramidy nebo ze speciálního tácu na sklenice.

Pokud chcete trávit Silvestra na terase nebo na zahradě, pak oceníte chladicí nádobu s LED osvětlením. Ta poslouží i jako orientační bod, hosté si tak budou moci nalít šampaňské a zároveň nerušeně sledovat ohňostroje v jinak temném prostředí.

Efektním zpestřením bude podsvícená servírovací nádoba nebo sklenice, které jsou odlité ve skleněném tubusu.

Efektním zpestřením bude podsvícená servírovací nádoba nebo sklenice, které jsou odlité ve skleněném tubusu.

FOTO: Ksl living, Prezzybox

Milovníci uměleckých kousků mohou vsadit na servírování z nádoby ukotvené v chapadlech kovové chobotnice. Tato servírovací mísa připomene umělecké kousky v secesním stylu. Právě pro tento styl byla typická inspirace rostlinnou nebo zvířecí říší.

Servírování z chobotnice dodá večírku punc luxusu.

Servírování z chobotnice dodá večírku punc luxusu.

Ti, kdo chtějí servírovat ve velkém stylu, mohou také lahev šampaňského umístit do nádob inspirovaných luxusními volně stojícími vanami nebo do nádob připomínajících fontány.

Může se vám hodit na Seznamu: