Na fotografie i vizitky

Kousek soukromí v kanceláři máme i díky plastovému stojánku, do něhož lze zasunout fotografie přátel, dětí, členů rodiny. Velikost 9 x 3 x 24 cm. Cena 295 Kč.

Kousek soukromí v kanceláři máme i díky plastovému stojánku, do něhož lze zasunout fotografie přátel, dětí, členů rodiny. Velikost 9 x 3 x 24 cm. Cena 295 Kč

Dokument se neztratí

Do výsuvných přihrádek roztřídíme přehledně dokumenty podle nutnosti časového vyřízení. Rozměry: šířka 29 cm, hloubka 3 cm, výška 25 cm, materiál ocel, barva stříbrná nebo růžová. Cena 129 Kč.

Do výsuvných přihrádek roztřídíme přehledně dokumenty podle nutnosti časového vyřízení. Rozměry: šířka 29 cm, hloubka 3 cm, výška 25 cm, materiál ocel, barva stříbrná nebo růžová. Cena 129 Kč

FOTO: IKEA (2x)

Edward stále po ruce

Držák na nůžky je praktická věc. Jsou hned vidět a nemusíme je zoufale hledat pod stohem papírů či v zásuvkách. Stojánek je designový kousek, zajímavě tvarovaný, v transparentní zelené barvě. Cena stojánku včetně nůžek je 498 Kč.

Držák na nůžky je praktická věc. Jsou hned vidět a nemusíme je zoufale hledat pod stohem papírů či v zásuvkách. Stojánek je designový kousek, zajímavě tvarovaný, v transparentní zelené barvě. Cena stojánku včetně nůžek je 498 Kč.

FOTO: WWW.KOZIOL.CZ

Oslík Morris nezapomíná

Také často hledáte kousek papíru na zapsání nutné informace, protože byste ji jinak zapomněli? S oslíkem se vám to nestane, protože slouží jako stojánek na bloček papírů. Veselý klips slouží na držení tužky nebo vizitek. Materiál plast, cena 295 Kč.

Také často hledáte kousek papíru na zapsání nutné informace, protože byste ji jinak zapomněli? S oslíkem se vám to nestane, protože slouží jako stojánek na bloček papírů. Veselý klips slouží na držení tužky nebo vizitek. Materiál plast, cena 295 Kč

Rissla je pořadač na časopisy

Hezky vypadá a je praktický - to je pořadač na časopisy, jehož povrch skvěle odolá slunečnímu záření, takže ani po delší době na stole nevyšisuje. Také je odolný proti poškrábání a pokreslení bez ztráty barvy. Cena 249 Kč.

Hezky vypadá a je praktický - to je pořadač na časopisy, jehož povrch skvěle odolá slunečnímu záření, takže ani po delší době na stole nevyšisuje. Také je odolný proti poškrábání a pokreslení bez ztráty barvy. Cena 249 Kč