Snídaně naservírovaná na dřevěném tácu je skutečným požitkem. Servírovací tácy jsou ve dvou velikostech. Jejich okraje přesně padnou do ruky a udrží vše na svém místě.

FOTO: LUGI

Také vás štve klasický cedník, který v zásuvce zabírá spoustu místa? Pak určitě budete rádi za skládací, který je v rozložené poloze tenčí než prkénko. K dostání je v několika barvách. Materiál polypropylen, cena 474 Kč.

Také vás štve klasický cedník, který v zásuvce zabírá spoustu místa? Pak určitě budete rádi za skládací, který je v rozložené poloze tenčí než prkénko. K dostání je v několika barvách. Materiál polypropylen, cena 474 Kč.

FOTO: KRÁSNÝ DOMOV

Odšťavňovač z nerezové oceli lze nastavit na dvě rychlosti, zvládne vymačkat jakoukoli zeleninu či ovoce. Součástí odšťavňovače je i nálevka, umožňující přípravu šťávy přímo do sklenice bez stříkání šťávy kolem. Lze mýt v myčce. Cena 5299 Kč.

Odšťavňovač z nerezové oceli lze nastavit na dvě rychlosti, zvládne vymačkat jakoukoli zeleninu či ovoce. Součástí odšťavňovače je i nálevka, umožňující přípravu šťávy přímo do sklenice bez stříkání šťávy kolem. Lze mýt v myčce. Cena 5299 Kč.

FOTO: PHILIPS

Chňapka, která se neušpiní, a tudíž se nemusí prát. To dokáže jedině chňapka z pružného silikonu, která dokonale izoluje a je snadno omyvatelná. Dvě chňapky vyjdou na 870 Kč.

Chňapka, která se neušpiní, a tudíž se nemusí prát. To dokáže jedině chňapka z pružného silikonu, která dokonale izoluje a je snadno omyvatelná. Dvě chňapky vyjdou na 870 Kč.

FOTO: KRÁSNÝ DOMOV

Vařená vajíčka jsou oblíbeným hitem vydatných snídaní. Nemusí se nám ale povalovat po talíři. Mohou být pěkně usazená v kalíšku nebo v jednoduchém stabilním kroužku.

Vařená vajíčka jsou oblíbeným hitem vydatných snídaní. Nemusí se nám ale povalovat po talíři. Mohou být pěkně usazená v kalíšku nebo v jednoduchém stabilním kroužku.

FOTO: BRABANTIA

Nadrobno nakrájenou zeleninu či houby můžeme hned sypat na pánvičku nebo do hrnce. Někdy troška upadne na pracovní desku nebo sporák. S chytrým plastovým prkénkem se nám to ale nestane. Po nakrájení ho složíme jako lopatku a máme klid.

Nadrobno nakrájenou zeleninu či houby můžeme hned sypat na pánvičku nebo do hrnce. Někdy troška upadne na pracovní desku nebo sporák. S chytrým plastovým prkénkem se nám to ale nestane. Po nakrájení ho složíme jako lopatku a máme klid.

FOTO: KRÁSNÝ DOMOV