Umí se smát, dvě různé pochutiny lze nasypat dovnitř i nahoru na misku. Průměr dekorace 21 cm, prodává se v oblíbených barvách čirá skleněná, bílá, oranžová, červená, zelená, tyrkysová a černá. Cena 2291 Kč.

Umí se smát, dvě různé pochutiny lze nasypat dovnitř i nahoru na misku. Průměr dekorace 21 cm, prodává se v oblíbených barvách čirá skleněná, bílá, oranžová, červená, zelená, tyrkysová a černá. Cena 2291 Kč.

FOTO: www.krasnydomov.cz

Na podzim sklízíme plody, které právě dozrávají, třeba výživné ořechy. Při sběru pod ořešákem slupky sice barví prsty, ale vyloupnutý vlašák skvěle chutná u krbu. Dostat se k jeho jádru pomůže krásný louskáček, délka 20 cm, provedení nerez. Cena 781 Kč.

Na podzim sklízíme plody, které právě dozrávají, třeba výživné ořechy. Při sběru pod ořešákem slupky sice barví prsty, ale vyloupnutý vlašák skvěle chutná u krbu. Dostat se k jeho jádru pomůže krásný louskáček, délka 20 cm, provedení nerez. Cena 781 Kč.

FOTO: www.krasnydomov.cz

Na první rýmu platí teplý čaj s citronem. Šťávu získáme rychle: citrus sprej stačí zašroubovat do citronu či grepu. Díky filtru spreje se do něho nedostanou kousky dužiny a neucpe se. Pomůcka se prodává ve dvou velikostech, lze ji rozebrat na tři jednotlivé části a pohodlně umýt v myčce. Kromě násady s rozprašovačem má také stabilní misku, kterou můžeme postavit na stůl. K dostání v prodejnách Potten &Pannen-Staněk.

Na první rýmu platí teplý čaj s citronem. Šťávu získáme rychle: citrus sprej stačí zašroubovat do citronu či grepu. Díky filtru spreje se do něho nedostanou kousky dužiny a neucpe se. K dostání v prodejnách Potten &Pannen-Staněk.

FOTO: www.vasekuchyne.cz

Elegantní miska ve tvaru kanadského javoru je krásnou dekorací podzimních dní. Stačí nasypat sušené brusinky z lesa nebo křížaly z ovocného sadu. Cena 1416 Kč.

Elegantní miska ve tvaru kanadského javoru je krásnou dekorací podzimních dní. Stačí nasypat sušené brusinky z lesa nebo křížaly z ovocného sadu. Cena 1416 Kč.

FOTO: www.krasnydomov.cz

Žlutozelená svíčka z rostlinného vosku v barvě listí se zapálí na misce jako první. Přinese domů trochu světla, které venku v přírodě chybí. Menší typ svíčky s výškou 10 cm za 39 Kč, vyšší 14 cm za 49 Kč.

Žlutozelená svíčka z rostlinného vosku v barvě listí se zapálí na misce jako první. Přinese domů trochu světla, které venku v přírodě chybí. Menší typ svíčky s výškou 10 cm za 39 Kč, vyšší 14 cm za 49 Kč.

FOTO: IKEA