Hlavní obsah
Palety a bedýnky si oblíbili zejména ti, kteří hledají originální kousky, z nichž mohou sami něco vytvořit. Foto: Hornbach

Originální obývák má nábytek z palet

Z dřevěných kousků, jako jsou třeba palety a bedny, sestavíme vlastní neokoukaný nábytek, který může být dominantou obývacího pokoje.

Palety a bedýnky si oblíbili zejména ti, kteří hledají originální kousky, z nichž mohou sami něco vytvořit. Foto: Hornbach
Originální obývák má nábytek z palet

Pohovka z palet se stane nejen významným prvkem interiéru, ale nabídne také dostatek prostoru pro uvolnění - pokud zvolíme správný polstr, pohodlnou matraci a opěráky.

Dřevo stačí natřít odstínem, který preferujete a se kterým hravě sladíte i barvu látky polstru.

Hoblované palety Buildify proměníme v květinovou nebo bylinkovou stěnu.

Foto: Hornbach

Pohovku doplní konferenční stolek z palet, ke kterému navíc snadno přiděláme kolečka. Televizi umístíme na komodu z dřevěných beden. Je to stabilní robustní kousek, který díky nízkému položení dokonale přilne k podlaze.

Potahy sedáků a polštářů za záda a výplň polštářů jsou ze 100% polyesteru, výplň sedáků ze 100% polyuretanu (PUR), takže jsou velmi odolné.

Foto: Tchibo

Zbroušením a nátěrem části dřevěných dveří či nábytkových dvířek a připevněním koleček vytvoříme mobilní konferenční stolek.

Foto: Westwing

Rozměry komody mohou být variabilní, dřevěné bedny se dají libovolně kombinovat. Takový kus nábytku skvěle poslouží i pro další interiérové dekorace.

Většina nábytku vytvořeného z palet obsahuje, díky jejich struktuře, i dostatek úložného prostoru.

Anketa
Líbí se vám kusy nábytku z palet?
Ano, má to šmrnc!
47 %
Někdy ano.
16.3 %
To moc neznám.
0.8 %
Ne, moc ne.
19.6 %
To je příšernost!
16.3 %
Celkem hlasovalo 8064 čtenářů.

Napište nám

Postavili jste nový dům, rekonstruovali byt anebo máte hezky zařízenou zahradu a rádi byste se ostatním čtenářům pochlubili a inspirovali je?

Napište nám do redakce na adresu bydleni@novinky.cz, připojte pár průvodních vět a několik snímků vašeho díla.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků