Hlavní obsah

Robbie Williams to zřejmě se svým životem za oceánem myslí opravdu vážně. Ačkoliv ho, pokud jde o zájem o jeho práci, přijali Američané poněkud vlažněji, zpěvák zapouští v Kalifornii kořeny. Dokazuje to koupí nového sídla, za které utratil v přepočtu zhruba 288 miliónů korun. Dům o sedmi ložnicích leží ve hvězdné čtvrti Los Angeles.

Robbie Williams si pořídil sídlo za bezmála 300 miliónů

Čtyřiatřicetiletý Robbie, rodilý Brit, žije v Americe už šestým rokem. Do nového domu se stěhuje společně se svojí přítelkyní, devětadvacetiletou herečkou Aydou Fieldovou.

Bývalý člen chlapecké kapely Take That koupil dům tento týden. Pořídil si tak vskutku hvězdné sousedy – od Roda Stewarta a Denzela Washingtona, až po Eddieho Murphyho či Sylvestera Stalloneho.

„Robbie hledal nový dům už dlouho. Nakonec se mu ho podařilo koupit v jeho vysněné lokalitě. Věří, že mu tam bude s Aydou dobře,“ píše deník The Sun. „Nesčetněkrát se bavili o tom, že by se měli usadit, ale v Robbieho starém domě se jim společné hnízdečko budovat nechtělo,“ cituje list zdroj blízký zpěvákovi.

Robbieho dům stojí v Beverly Park Estate, což je nejdražší místo v Kalifornii, navíc naprosto uzavřené od okolního světa. V domě doposud bydlela italská herečka a bývalá bondgirl, jedenasedmdesátiletá Luciana Paluzziová.

Dům je postavený v jihofrancouzském stylu, má sedm ložnic, dům pro hosty, obří terasu a oddělené příbytky pro personál. Nechybí obří fontána, bazén a lázně. Robbie má také několik bytů v západolondýnské Chelsea.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků