Hlavní obsah

Upravený Hummer H2 má třicetipalcová kola a 547 koní

Německá tuningová firma GeigerCars upravuje nejrůznější auta, často sportovní. Občas se vrhne i na terénní Hummery a tam výsledek nedopadá obvykle dobře. Tedy pokud se vám na autě nelíbí nesmyslně velká třicetipalcová kola, sportovní podvozek a výkon přes 500 koní. Poslední kreací GeigerCars je Hummer H2.

Upravený Hummer H2 má třicetipalcová kola a 547 koní

Díky novému žluto-hnědému barevnému provedení nazval tento Hummer H2 úpravce Latte Macciatto. GeigerCars přidal sportovní podvozek, nové brzdy od firmy Brembo a čtveřici koncovek laděného výfuku.

Největší změnou jsou ale obrovská třicetipalcová (!) litá kola s pneumatikami o rozměrech 315/30R30. Na první pohled zaujmou, ale jsou nepraktická a absurdně velká...

Osmiválec s objemem 6,3 litru nyní dává 547 koní a 763 Nm točivého momentu. Díky tomu se i těžká a velká „há-dvojka“ zvládne 0-100 km/h za 6,9 vteřiny a rozjede se až na 228 km/h.

Úprav se dočkal i interiér, jenž dostal mj. luxusní světlé kožené čalounění. Kdo chce upravit Hummera H2 tak, aby byl v terénu nepoužitelný a při pohledu na něj si lidé ťukali na čelo, tomu u GeigerCars pomohou.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků