Hlavní obsah

Jaguar má tovární tuningový paket pro XK

Když britský výrobce luxusních vozů Jaguar představil své sportovní kupé XK, tak zavládlo nadšení. Nádherné kupé s typickými znaky značky se na první pohled zalíbilo. Jenže je dost zákazníků, kteří chtějí něco víc. Pro ně připravila značka decentní tovární tuning.

Jaguar má tovární tuningový paket pro XK

Někomu se možná může zdát, že XK tuning nepotřebuje - vždyť má všechno, co má správný Jaguar mít. Jeho předlouhá přední kapota, nízká stavba, perfektní vizáž přední i zadní části a luxusní stísněný interiér jako v pravém GT, to vše nabízí vrchovatou měrou.

Jenže prodeje vozu jsou sice dobré, ale nijak extrémní, aby byl zvrácen pokles prodejů značky [celá zpráva]. Proto je zapotřebí nalákat zákazníky na individualizaci, která není sice nijak velká, ale pár zákazníků by mohla oslovit a především cena za firemní tuning nebude jistě zrovna lidová a přinese do firemní kasy pár liber navíc.

:. Kliknutím na obrázek jej zvětšíte do původní velikosti

Přední nárazník dostal nový límec, který vůz opět o nějaký ten kousek přiblížil k silnici. V oválném vstupním otvoru pro chlazení je nyní jiný výplet - elegantní jemná siťovina připomíná závodní vozy. Prahy jsou robustnější, ale nejvýraznější změnu najdeme na zádi vozu. Tam se nachází zcela nový snížený zadní nárazník s dvojicí velkých hranatých koncovek výfuku. Na víku zavazadelníku je velké křidélko s diodovým brzdovým světlem.

V interiéru nedošlo k žádným změnám.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků