Hlavní obsah

Černá perla od Loderu 1899

Německá firma Loder 1899 se soustřeďuje na kompletní tuning automobilů. Jeho provázanost s firmou Cobra je však už každému, kdo se o tuning trochu zajímá, zcela jasná. Posledním kouskem je úprava Range Roveru Sport.

Černá perla od Loderu 1899

Loder 1899 dokázal z mohutného vozu vytvořit velmi dynamický vůz, který zaujme na první pohled. Proto také nabízí tento vůz svým VIP klientům. Základem je tradiční Range Rover Sport, který ovšem získal perleťově černou barvu. Přední části vládne nový nárazník s ohromnými vstupy vzduchu, které překrývá stříbrná mřížka. V nich jsou navíc celkem odvážně instalovány světelné diody. Do nového zadního nárazníku byly implantovány dvě chromované koncovky výfuku.

Samozřejmostí je snížení podvozku a přitvrzení pružin. Velkou specialitou firmy Loder 1899 jsou ale kola. Range Rover je nabízí v různých velikostech - od 18 do 23".

Těm, kteří chtějí posílit motor TDV6 nabízí také malou změnu sání, elektroniky a výfuku. Ze 140 kW se pak výkon zvedne na 164 kW. Další technické informace značka nezveřejnila.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků