Hlavní obsah
Cadillac Escalade (Ilustrační foto) Foto: Cadillac

Sylvester Stallone prodává svůj prodloužený cadillac. Sotva se v něm svezl

Zakázkově postavené limuzíny na základě Cadillacu Escalade ESV si Sylvester Stallone moc neužil - prodává ji po pár týdnech a o 1,3 milionu levněji, než ji pořídil. Potřeby se změnily, vysvětluje.

Cadillac Escalade (Ilustrační foto) Foto: Cadillac
Sylvester Stallone prodává svůj prodloužený cadillac. Sotva se v něm svezl

Světoznámý americký herec Sylvester Stallone teprve v první půli července převzal upravený Cadillac Escalade ESV od firmy Becker Automotive Design. Dal mu dokonce i unikátní jméno Balboa podle filmového Rockyho Balboy, který je Stallonovou nejslavnější rolí.

Jenže chvíli po převzetí Stallone zjistil, že už takové auto nepotřebuje. „Objednal jsem si Becker ESV pro konkrétní účel, ale od té doby se potřeba změnila,” cituje úpravce herce na svém webu.

S vozem, za který zaplatil 409 tisíc dolarů (9,11 milionu korun), tak najel jen asi 1600 kilometrů. Prodává ho dál za 350 tisíc dolarů (7,79 milionu korun), nebo nejvyšší nabídce, jak uvádí inzerát na webu úpravce.

Vůz má oproti „běžnému” Escalade ESV prodloužený rozvor o 20 palců, tedy 508 mm, na celkových 3810 mm; délka upraveného vozu je 6205 mm. Prostor pro pasažéry je samozřejmě oddělený od prostoru pro řidiče a spolujezdce, a to pomocí 43” chytré televize, se kterou spolupracuje 7.1 audiosystém.

Sylvester Stallone is offering for sale his Cadillac Escalade equipped with a 43-inch TV for $350,000. Sly says "I hope...

Posted by Sylvester Stallone Fanpage on Tuesday, 11 August 2020

Kromě toho je na palubě také wi-fi router s prostorem na dvě SIM karty, který umí kombinovat signál dvou různých operátorů tak, aby internet v autě byl vždy co nejspolehlivější. Dále elektrické záclonky na oknech, minibar - v podstatě všechno, co byste očekávali od špičkové limuzíny.

Samozřejmostí jsou dvě plně elektrická kapitánská křesla pro Stallona a druhého důležitého pasažéra. Zajímavostí je ale trojmístná elektricky sklápěcí lavice otočená proti směru jízdy, která přijde vhod, je-li třeba převézt víc lidí.

Podívejte se na aktuální nabídku nových i ojetých aut Cadillac na Sauto.cz.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků