Hlavní obsah
McLaren 720S Spa 68 Foto: McLaren 3x

Pouliční umělec posprejoval nový McLaren

Tuningová společnost 1016 Industries se spojila s pouličním umělcem a milionářem Alecem Monopoly, aby společně přetvořili McLaren 720S v umělecké dílo. Jak se jim to povedlo?

McLaren 720S Spa 68 Foto: McLaren 3x
Pouliční umělec posprejoval nový McLaren

No, nutno říci, že povedlo. A to dost. Luxusní supersport od britské automobilky představil milionář Alec Monopoly na akci Art Basel v Miami na Floridě a byla to skutečně velkolepá podívaná.

Automobil s motorem uprostřed si nejprve vzala do parády společnost 1016 Industries, která zajistila, že vůz má na sobě kit z uhlíkového vlákna, který obsahuje novou kapotu, přední nárazník, boční prahy i zadní a přední spoiler. Zaujmou i fialová kola vyrobená na zakázku.

Tou nejdůležitější a nejvýraznější věcí na autě je ovšem lak. S ním si vyhrál pouliční umělec, milionář a hvězda sociální sítě Instagram Alec Monopoly, který exteriér pomocí spreje vyzdobil různými malůvkami a ozdobami včetně svého jména, figurky ze hry Monopoly nebo symboly bankovek.

„Spolupracovat s umělcem kalibru Aleca Monopoly je opravdová čest. Z auta vytvořil skutečné umělecké dílo,“ napsal šéf 1016 Industries Peter Norhrop. Otázkou zůstává, zda bude auto na prodej. Pokud by se tak skutečně stalo, jeho cena by mohla být neuvěřitelně vysoká.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků