Hlavní obsah
Herec Václav Knop je oficiální tváří obecně prospěšné společnosti Spokojený domov. Foto: Daniela Sedláková

Pneumatiky pro veterány

Od června 2003 mají sběratelé historických vozidel o něco jednodušší život. Michelin zprovoznil novou internetovou stránku s nabídkou sběratelských pneumatik, které každému veteránu dodají výjimečnosti a opravdovosti.

Herec Václav Knop je oficiální tváří obecně prospěšné společnosti Spokojený domov. Foto: Daniela Sedláková
Pneumatiky pro veterány

Značka Michelin je s automobily nerozlučně spjata už od jejich vzniku, a proto má pro sběratele starých a veteránských vozů připravenou nabídku historických pneumatik, které věrně kopírují své mnoho desítek let staré předchůdce.

Sběratelské pneumatiky jsou rozděleny do 5 tříd a odpovídají typům pneumatik, které se vyráběly ve 30. až 80. letech. Všechny typy jsou k dispozici v různých rozměrech.

Od června tohoto roku mohou fanoušci historických vozidel využít internetovou stránku www.michelin-passion.com, kde se seznámí s kompletní řadou sběratelských pneumatik, k dispozici jsou technické specifikace, doporučené tlaky a internetový poradce, který pomůže s výběrem nejvhodnější pneumatiky pro konkrétní historický vůz.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Související články

Výběr článků