Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Petr Kozelka, Právo

Pes v zaparkovaném autě zařadil zpátečku, hodinu kroužil

Řízení auta nemusí být exkluzivně vyhrazeno pro člověka. Labrador by si ale svou projížďku v kruzích nejspíš rád odpustil. Poté, co se mu v zaparkovaném a nastartovaném autě podařilo zařadit zpětný chod samočinné převodovky, strávil hodinu v kruzích.

Ilustrační foto Foto: Petr Kozelka, Právo
Pes v zaparkovaném autě zařadil zpátečku, hodinu kroužil

Zvláštní pohled se naskytl obyvatelce floridského města Port Saint Lucie. Na konci poklidné slepé ulice viděla Anne Sabolová auto kroužící na zpětný chod. Vůz porazil poštovní schránku a opisoval dokonalé kružnice.

„Nejdřív jsem si myslela, že se někdo nemůže otočit, po chvíli už jsem jen nevěřícně zírala a říkala si, co to sakra dělá?” sdělila Sabolová stanici CNN s tím, že netušila, kdo je uvnitř vozidla.

Nejprve to netušili ani přivolaní strážníci. „Poté vyšlo najevo, že majitel, který si přeje zůstat v anonymitě, nechal vůz nastartovaný a psovi se podařilo zařadit zpětný chod. Kroužil takto téměř hodinu,” stojí v prohlášení místní policie.

K úhoně přišla jen poštovní schránka, přičemž škodu se zavázal majitel vozu a psa uhradit. „Měli byste mu dát řidičák,” prohlásila na adresu psa Sabolová.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků