Hlavní obsah

Opel Astra sedan pravděpodobně bude

Podle prvních informací se zdá, že Opel přeci jen přijde s další variantou svého hatchbacku Astra. Verze sedan by se měla v Evropě objevit pravděpodobně počátkem příštího roku. Nabídne velikost vozu srovnatelnou už s automobily střední třídy.

Opel Astra sedan pravděpodobně bude

Nedávno jsme představili Citroën C-Triomphe, který se zanedlouho představí na madridském autosalonu [celá zpráva]. Když zvážíme další vozy, jakými jsou například Renault Thalia či Honda City, pak zjistíme, že automobilky se snaží přenést na "starý kontinent" levnější modely, které byly původně určeny na trhy v rozvojových a postkomunistických zemích.

Teď k nim přibyla Honda Civic sedan s vynikající výbavou [celá zpráva], dlouho už trhu kraluje Renault Mégane sedan s extrémně nízkou akční cenou a příští rok se rodina rozroste ještě o další modely, přičmež nejpravděpodobněji vypadá Opel Astra sedan.

Ten bude vycházet z již představeného Chevroletu Vectra, který se nyní prodává na jihoamerickém trhu.

Technika odpovídá verzi kombi. Karoserie je však dlouhá 4620 mm, je tedy o 10 cm delší než kombi. Objem zavazadelníku má pěkný objem 525 l a prostor na zadních sedadlech je také slušný. Rozvor stejný jako u kombíku zaručuje větší prostor pro nohy.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků