Hlavní obsah
Upoutávka na modenizované seaty Arona a Ibiza Foto: Seat

Nejmenší seaty čeká modernizace, změny budou hlavně uvnitř

První fotografie modernizovaných seatů ukázala novou příď modelu Arona. Inovovaný design dostane také technicky spřízněná ibiza, obě mají v interiéru projít revolucí.

Upoutávka na modenizované seaty Arona a Ibiza Foto: Seat
Nejmenší seaty čeká modernizace, změny budou hlavně uvnitř

Modely Arona a Ibiza, nejmenší v nabídce španělské automobilky Seat, čeká modernizace. Automobilka to ohlásila tiskovou zprávou spolu s první fotografií obou vozů. Ta toho, jak je u podobných upoutávek běžné, mnoho neukazuje.

Odhaluje nicméně příď crossoveru Arona v podstatě beze zbytku a třebaže jsou hlavní světlomety stejného tvaru jako dosud, nárazník je úplně nový a dostal mlhová světla nikoliv nepodobná těm na první generaci Škody Yeti.

Dosavadní Seat Arona

Foto: Marek Bednář, Novinky

Podstatně větší změny se očekávají v interiéru, kde automobilka slibuje revoluci – doslova. To může znamenat nový infotainment – zda to bude moderní, ale nedokonalý systém MIB3, se můžeme jen dohadovat – spolu se zásadně přepracovanou palubní deskou a také digitální přístrojový štít.

„Seat Ibiza s téměř šesti miliony prodanými vozy pěti generací je základním kamenem úspěchů naší značky, ale také Seat Arona je silným pilířem naší produktové řady – ostatně loni byl druhým nejprodávanějším modelem,“ řekl Wayne Griffiths, předseda představenstva značek Seat a Cupra s tím, že se u obou aut také rozšíří výbava.

Představení modernizované ibizy a arony značka slibuje na 15. dubna. Tehdy se dozvíme všechny podrobnosti.

První generace Škody Yeti

Foto: Škoda Auto

Podívejte se na aktuální nabídku nových i ojetých aut Seat na Sauto.cz.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků