Hlavní obsah
Ares Design Project Wami Foto: Ares Design (4x)

Něco pro fajnšmekry: Klasické Maserati na novém podvozku

Společnost Ares Design připravuje unikátní auta. Na moderních podvozcích staví vozy inspirované starými legendárními auty. Nový projekt vzpomene na Maserati 2000 Spyder.

Ares Design Project Wami Foto: Ares Design (4x)
Něco pro fajnšmekry: Klasické Maserati na novém podvozku

Bohatí lidé chtějí mít auta, která jsou krásná jako filmy pro pamětníky, ale zároveň pohodlná a moderní, aby se nemuseli moc namáhat. Firma Ares Design si už vysloužila mnoho pozornosti a kreace jako novodobé Ferrari 250 GTO nebo 812 Superfast si velmi rychle našly zájemce z řad nejbohatších lidí.

Elegantní roadster ze všech stran

Foto: Ares Design

I s nataženou střechou

Foto: Ares Design

Teď vám představíme auto, které má být prý to nejkrásnější, co zatím stvořila. Vůz vybírá to nejlepší ze starých Maserati, jako je 2000 Spyder. A navíc tomu dává vlastní originalitu. Třeba hodně elegantní jsou dlouhé přídě. Jen se podívejte, jak Project Wami (tak ho zatím pojmenovali) má tuhle část dlouhou. Nebo maska s žebrováním vypadá také úchvatně, stejně tak i boční vývody výfuků. Samozřejmě nesmí chybět klasická kola s výpletem.

Karoserie by měla být stavěna na zakázku ručně. Používat se bude jen hliník, uhlíkový kompozit a vysokopevnostní ocel. Interiér pak obkrouží kůže nebo alcantara, hliník a dřevo budou na volantu. Prostě paráda.

Interiér je klasický i moderní

Foto: Ares Design

Bohužel se zatím jedná pouze o vizualizaci, takže ani nebylo uvedeno, jakou auto poskytne techniku.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků