Hlavní obsah

Mini nabízí středové krytky kol, které se za jízdy neotáčí

Jedna britská značka z portfolia Bavorů se inspiruje u druhé. Jinak řečeno, středové kryty kol, které se za jízdy neotáčí, už nemá jen Rolls-Royce. Objednat je lze v rámci příslušenství i k vozům Mini.

Mini nabízí středové krytky kol, které se za jízdy neotáčí

Je to až magický efekt, se kterým přišla v roce 2004 první novodobá generace Rolls-Royce Phantom. Středové krytky kol se za jízdy neotáčí, ale zůstávají stát. V principu je to přitom jednoduché, stačí ložisko a závaží.

Nyní si něco takového můžete oficiálně dopřát i u Mini. K dispozici je sada s nápisem automobilky, ale i logem John Cooper Works. V případě vozu Rolls-Royce je celý mechanismus skryt za sklem, kdežto u Mini s krytkami lze otáčet klidně i prsty.

Krytky jsou součástí katalogu příslušenství.

Foto: Mini

Sada čtyř krytek přijde v oficiálním e-shopu automobilky na 70 eur, k dispozici budou přibližně za přepočtených 1814 korun i u českých dealerů. Plovoucí krytky jsou zřejmě v módě, letos totiž podobnou položku zařadil do příslušenství i Volkswagen.

Anketa
Pořídili byste si středové krytky kol, které se neotáčí, na svůj vůz?
Ano
39.1 %
Ne
60.9 %
Celkem hlasovalo 560 čtenářů.

Podívejte se na aktuální nabídku nových i ojetých aut Mini na Sauto.cz.

Podívejte se na aktuální nabídku nových i ojetých aut Mini na Sauto.cz.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků