Hlavní obsah
Dosavadní BMW řady 4 (Ilustrační foto) Foto: BMW

Je tohle nové BMW řady 4 Gran Coupé? Ledvinky zatím nejsou poznat

Ledvinkami ve tvaru bobřích zubů šokovalo BMW Concept 4 svět na loňském frankfurtském autosalonu. Zda je dostane nová generace čtyřdveřového „kupé” této řady, ve skutečnosti pětidveřového liftbacku, není z fotek prototypu na Nürburgringu poznat.

Dosavadní BMW řady 4 (Ilustrační foto) Foto: BMW
Je tohle nové BMW řady 4 Gran Coupé? Ledvinky zatím nejsou poznat

Německá značka BMW nyní připravuje svět na odhalení modernizované řady 5, která má přijít už 27. května, ovšem není to jediný vůz, na němž pracuje. Podle dostupných informací pilně chystá i řadu 4, která bude zahrnovat i čtyřdveřové „kupé” s názvem Gran Coupé.

Fotografie, kterak maskované BMW se splývavou, nikoliv stupňovitou zádí jezdí po Severní smyčce německého Nürburgringu, se objevily na instagramovém účtu Wilco Blok. V tomto případě z předních i zadních světel lze jasně poznat příslušnost ke značce BMW.

Dosavadní Gran Coupé řady 4, označené F36, je liftback, na rozdíl od řady 8 Gran Coupé nebo dřívější řady 6 Gran Coupé s pevným zadním sklem. Jestli si nová čtyřka zachová stejný typ karoserie, není z fotografií dost dobře možné odhadnout, ale můžeme to považovat za pravděpodobné.

Dosavadní BMW řady 4 Gran Coupé

Foto: BMW

Stejně tak zatím nemáme informace o tom, kdy se má tento vůz představit veřejnosti ve své finální podobě. A jestli bude mít gigantické, hlodavčí zuby připomínající ledvinky na přídi, s nimiž se ukázal předobraz dvoudveřové řady 4 na loňském frankfurtském autosalonu.

BMW Concept 4 na autosalonu ve Frankfurtu v roce 2019

Foto: Marek Bednář, Novinky

Podívejte se na aktuální nabídku nových i ojetých aut BMW na Sauto.cz.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků