Hlavní obsah
Citroën Nemo Concetto Foto: Citroën, Novinky

Hledá se vtipný Citroën

Značka Citroën připravila pro výstavu v Amsterdamu speciální vůz Citroën Nemo, který byl upraven podle vzoru svého jmenovce z animovaného filmu. Nečekejte žádnou velkou úpravu, ale spíš auto pro legraci, které se nikdy do výroby nedostane.

Citroën Nemo Concetto Foto: Citroën, Novinky
Hledá se vtipný Citroën

:. Citroën Nemo Concettofoto: Novinky/Citroën

Vypadá to jako rybička, která si plave v akváriu. Jenže je to o trochu větší, plechové (a ponorka to není) a jezdí to po souši. Jmenuje se to Nemo a k tomu ještě dostalo přízvisko Concetto.

:. Citroën Nemo Concettofoto: Novinky/Citroën

A co je na voze nového? Tento malý užitkový vůz byl upraven tak, aby vypadal, jako by zrovna z akvária vyskočil. Standrardní zadní okénka nahradila kruhová. Karoserie pak má lakování ve stylu Nema. 

:. Citroën Nemo Concettofoto: Novinky/Citroën

Ale to není všechno. Také v interiéru najdeme několik změn, jako jsou potahy s natištěnými přáteli malé animované rybičky a na přístrojové desce, se pohybují plastikové mořské korály. A to je všechno. Takže nic světoborného to není, ale co očekávat od užitkového vozu, že? Citroën z auta co má jméno po rybičce z dětské pohádky asi rallyový speciál neudělá.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků