Hlavní obsah
Bentley Flying Spur Blackline Specification Foto: Bentley

Bentley nerovná se chrom, kam se podíváš. Alespoň s novým černým paketem

Zákazníci značky Bentley mají nyní na výběr novou možnost, pokud se jim u modelu Flying Spur nelíbí ta hromada chromu. Automobilka vytvořila nový černý paket, který jednoduše to, co je normálně stříbrné, nabídne temně černé.

Bentley Flying Spur Blackline Specification Foto: Bentley
Bentley nerovná se chrom, kam se podíváš. Alespoň s novým černým paketem

Blackline Specification je nová nabídka značky Bentley a stojí v přepočtu 114 000 Kč. Samozřejmě, že to není málo v poměru k jiným autům, ale u Bentley je tohle spíš drobnost. Zvlášť, když se toho změní tolik. Bentley Flying Spur má toho chromu docela dost.

Na upraveném voze ztmavla čelní maska, rámečky kolem světel, vstupy vzduchu na nárazníku, výdechy za koly, rámečky kolem oken, a dokonce i výfuky. Zajímavé je, že Bentley si nechalo sáhnout i na znak, takže i křídla velkého B ztmavla. S tímto paketem jsou spojena nová speciální dvoubarevná kola o průměru 21 palců, což je trochu zvláštní, protože normálně jsou v nabídce o palec větší.

Bentley Flying Spur Blackline Specification

Foto: Bentley

Auto nemá žádné technické úpravy. Stále je pod kapotou ten samý dvanáctiválec o objemu 6 litrů s výkonem 664 koní, který přes osmistupňovou dvouspojkovou převodovku přenáší výkon na všechna kola. A i když tohle auto váží skoro 3 tuny, zrychlit na stovku zvládne za 3,7 sekundy.

Cena vozu i s paketem začíná někde kolem 4 800 000 korun.

Podívejte se na aktuální nabídku nových i ojetých aut Bentley na Sauto.cz.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků