Hlavní obsah
 

Audi RSQ e-tron je elektrické, autonomní a animované

Patříte-li k filmovým fanouškům, jistě vám něco řekne Audi RSQ - Will Smith s ním jezdil ve filmu Já, robot. Vůz má nyní svého nástupce, byť animovaného - jmenuje se RSQ e-tron a bude s ním jezdit opět Will Smith - resp. agent Lance Sterling, jemuž Smith propůjčil svůj hlas.

 
Audi RSQ e-tron je elektrické, autonomní a animované

Podle automobilky Audi je RSQ e-tron prvním koncepčním vozem pro holywoodský animovaný film. Tím filmem mají být Špioni v převleku, kteří mají dorazit na plátna kin příští rok.

Nás, fanoušky do aut, ale zajímá hlavně ten vůz - všimněte si v traileru, že umí smykem nabrat řidiče, který se ani nemusí dívat, co dělá. Stačí, když ve správný moment nastaví pozadí.

BEZ KOMENTÁŘE: Audi RSQ e-tron ve filmu Spies in Disguise

Foto: Audi

Jistě, je to animovaný film, takže realističnost není na prvním místě. Podle tiskové zprávy Audi ale tohle auto ukazuje, co by v budoucnu mohlo být možné. Na designu auta pracovalo Audi ve spolupráci s producenty filmu.

„Pro hlavní postavu Lanceho Sterlinga je ideálním automobilem, který je na míru střižený pro práci agenta,” říká Erin Williamsová, viceprezidentka pro marketingová partnerství firmy Twentieth Century Fox.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků