Hlavní obsah
 

Američan Ken Block pořádně pogumoval britský asfalt

Anglický Goodwood každý rok hostí ohromný Festival rychlosti, kde se představují ta „nej” auta z celé planety. Ale aby jim tam lítal americký floutek s americkým speciálem a gumoval letiště kolem Supermarine Spitfighter, to je trochu neanglické.

 
Američan Ken Block pořádně pogumoval britský asfalt

Kam až tohle půjde? Bude Ken Block příště gumovat náměstíčko před muzeem Ferrari? Všechno je možné. Zvlášť když to zprodukují a zaplatí lidé od herního průmyslu, konkrétně ze hry Forza Horizon 4, kde je možné také potkat Kena Blocka s jeho Fordem Mustang z roku 1965.

Ano, tohle video, které je zajímavé z několika důvodů (třeba i kvůli nepříliš vtipnému vtipu s příliš velkým stopařem) není žádná produkce klasického blockova týmu Gymkhana, ale pouták na novou hru. V něm se Ken Block prohání kolem klasických starých vozů, jako je Mini Cooper, moderních sporťáků jako McLaren, kolem výše zmíněné legendární stíhačky, aby nakonec pozval na Forzu Horizon 4.

Tak se alespoň potěšte pohledem na jeho speciál, který jezdí na metanol, má výkon asi 1400 koní (1043 kW) a pohon všech kol.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků