Hlavní obsah
 

Vynechat a zesměšnit: Nissan si svůj frankfurtský autosalon postavil uprostřed pole ve Francii

Když Nissan poutal na novou generaci crossoveru Juke, internetem kolovaly informace, že premiéru zažije na autosalonu ve Frankfurtu. Tam japonská značka chyběla, ve Francfortu se ale ukázala.

 
Vynechat a zesměšnit: Nissan si svůj frankfurtský autosalon postavil uprostřed pole ve Francii

Marketingu se dnes meze nekladou. Působí však přinejmenším zvláštně, když se automobilka rozhodne vynechat frankfurtský autosalon, aby se jej poté snažila vlastně tak trochu shodit.

Stánek Nissanu ve Francfortu

Foto: Nissan

Řeč je o Nissanu, který nový Juke nepředstavil ve Frankfurtu, ale ve stejném zářiovém termínu u francouzské obce Francfort v regionu Charente-Maritime. Na zdejším poli nechybí pěkný zastřešený stánek se dvěma exempláři.

Nissan na místo láká na facebookové stránce, nejprve tam pozval vybrané francouzské majitele stávající generace Juku. Vtípek chutná poněkud kysele, pokud si uvědomíme, že takhle nějak vlastně vypadá budoucnost. Automobilky ve velkém tradiční autosalony opouštějí a soustředí se na vlastní prezentaci.

Uvnitř najdete dva Juky nové generace.

Foto: Nissan

Ve Frankfurtu nad Mohanem tak letos například chyběly značky jako Abarth, Alpine, Alfa Romeo, Aston Martin, Cadillac, Citroën, Dacia, DS, Fiat, Infiniti, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Peugeot, Rolls-Royce, Subaru, Suzuki, Toyota či Volvo a další.

Podívejte se na aktuální nabídku nových i ojetých aut Nissan na Sauto.cz.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků