Toyotu Prius si už vyzkoušeli upravit v minulé generaci. Ta nejnovější zatím odolávala. Ale ne na dlouho. Přece jen japonská tuningová firma nemůže přehlédnout tak důležité auto, jakým prius bezesporu je.

A tak připravili opravdu rozsáhlý bodykit, který z tradičního rodinného auta udělal něco trochu dramatičtějšího. Tedy ne jen trochu. S tímhle autem byste na jakémkoli tunikovém srazu vyvolali hodně velké srocení davu. Jen ten přední nárazník, který sahá skoro až k zemi, s efektními doplňkovými světly a karbonovým lízátkem. Nebo ta kola zaražená do výkrojů blatníků – tady už není moc prostoru pro zdvih pružící jednotky.

Toyota Prius od Wald International

Toyota Prius od Wald International

FOTO: Wald International

A podívejte se na záď. Čtyři koncovky výfuku a ohromný difuzor, jako by pod kapotou nebyla standardní hybridní jednotka o objemu 1,8 litru s pomocným elektromotorem, která vyniká hlavně nízkou spotřebou než čímkoli jiným.

Zatím není jasné, jestli přesně tohle bude prodejný bodykit, nebo jestli ho trochu zjemní a nasadí do standardní nabídky. Zatím ji Wald International na svých stránkách nemá.