Výhradní zastoupení pro středoevropský region, včetně Česka, získala rakouská společnost Denzel Vienna. S otevřením prodejny přímo v Česku zatím nepočítá a do budoucna bude záležet na objemu prodeje. Vozy pro ČR prodává a servisuje centrum McLaren Vienna ve Vídni. Součástí zákaznického komfortu je ale odvoz servisovaného vozu od zákazníka a zpět na náklady McLarenu.

V současné době má McLaren v nabídce dvoumístné uzavřené kupé MP4-12C a otevřenou verzi MP4-12C Spider v základních cenách 168 060 eur, respektive 195 000 eur bez DPH. To je v přepočtu asi 4,3 a 4,9 miliónu korun. McLaren bude do sobotního odpoledne k vidění v pražském hotelu Kempinski.

Firma McLaren Automotive byla založena v roce 1989 se záměrem vyrábět silniční sportovní auta s využitím technologií stejnojmenné stáje formule 1. Již na začátku 90. let vyprodukovala nejrychlejší vůz své doby pod označením F1. Na jeho stokusovou sérii navazuje i současný model MP4-12C. Ze spolupráce s Mercedesem pak vzešel Mercedes-Benz SLR McLaren.