Hlavní obsah

OBRAZEM: Darujte na Valentýna netradiční dárek

Svátek zamilovaných se blíží a s ním i příležitost udělat radost tomu, na kom nám záleží. Možností je tolik, kolik je dvojic ochotných dopřát si hezkou chvíli nebo celý den.

OBRAZEM: Darujte na Valentýna netradiční dárek

Letošní 14. únor, kdy se slaví svatý Valentýn, patron všech zamilovaných, připadá na sobotu. Je to ideální šance na příjemný víkend. Začne hezky, potěšíme-li dárkem už u snídaně.

Jestliže jsme si u toho, na koho myslíme, jisti volným časem a ochotou přijímat netradiční pozornosti, můžeme se vytasit s nějakou akcí, které nabízejí zážitkové agentury. Mají i něco speciálního pro dvojici.

:.Ať ho dá jeden nebo druhý, bude tento dárek v plechové tubě společný. presenttime.cz, 750 Kč

:.Fleecová deka se srdíčkem bude hřát i po zbylé zimní dny. Ve dvou pod ní bude ještě tepleji. presenttime.cz, 468 Kč

:.Čtyři prsteny ze sady Darling se dají nosit dohromady i jednotlivě. Jeden z nich je osazen zirkonem a černým lakovým prvkem, druhý šedou skleněnou perlou a zbývající dva jsou zdobeny zirkony. Tchibo, asi 1000 Kč

Někdo má raději napětí, pak počkáme do oběda, přičemž tu a tam prohodíme tajuplnou narážku, slibující třeba pozvání do čajovny, kavárny či vinárny. Milovníky sladkého jistě potěší pozvání do cukrárny a příznivce přírody zase můžete vytáhnout na výlet zakončený v hájence nad sklenicí piva a utopenci.

Připadá vám to neromantické? Ale ne, Valentýn přece nemusí být jen ve znamení růžové a cukrových pusinek, dělejte se svým milým to, co má rád. Třeba se obětujte a jděte s ním na hokej. On vás potom bude rád následovat za vašimi zájmy.

Bez dlouhých příprav lze pozvat kohokoli do kina. Ještě jednodušší je koupit dárek. Kytka potěší, ale je tolik dní v roce, kdy jí můžeme vyjádřit své sympatie. Zkusme tedy věci, které budou obdarovanému Valentýnka, jak se svátku říká, stále připomínat. Nabízíme několik tipů.

:.Posezení u fondue se dá zopakovat kdykoli po svátku svatého Valentýna. Apropos, 520 Kč

:.Pánvičku na vejce či lívance může darovat kdokoli komukoli. Třeba i žena manželovi, ať taky někdy udělá snídani. Apropos, 350 Kč

:.A co si tak navzájem s partnerem podarovat boxery? Dámské jsou bílé. presenttime.cz, 615 Kč

:.Čajomilci ocení konvici na čaj s vyjímatelným sítkem. Je ze žáruvzdorného borokřemičitého skla, stojan, víko a sítko jsou z ušlechtilé oceli. Tchibo, asi 800 Kč

:.Dárkem pro dva je i luxusní večeře ve stylové zámecké restauraci Mcely na Nymbursku. firmanazazitky.cz, 3183 Kč

Anketa
Kolik utratíte za dárek k Valentýnu?
do 50 korun
3.7 %
do 100 korun
6.2 %
do 200 korun
6.2 %
do 500 korun
7.6 %
do 1000 korun
2 %
více než 1000 korun
2.2 %
nekupuji nic
72.1 %
Celkem hlasovalo 7665 čtenářů.
yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků