Hlavní obsah

Muže nejvíc svádí výstřih, ženy líbání

Dívá-li se vám muž při první schůzce zálibně do dekoltu, pak vězte, že máte vyhráno. Podle nejnovějšího průzkumu totiž muže při svádění na ženě nejvíce zajímá právě výstřih. Ženy jsou v tomto ohledu o mnoho náročnější - partner je musí zaujmout nejen svým verbálním projevem, ale hlavně přímým spojením úst, tedy líbáním.

Muže nejvíc svádí výstřih, ženy líbání

Žhavé spojení rtů, styl používání jazyka a mužův celkový líbací um je to, co bere ženy ze všeho nejvíce. A kdo je méně dravý, může místo líbání vsadit na přímý oční kontakt. Dlouhotrvající podmanivý pohled zpříma do očí rozhodně s ženou zacloumá. Hodí se také ukázat silné sexy předloktí, poněvadž to je pro dívky a dámy třetí nejpřitažlivější atribut muže.

Pánové po výstřihu rozhodně neodolají pohledu na sexy nožku v pěkných punčochách, pokud navíc pod sukní objeví podvazkový pás, jsou vyřízení. Ale na ulici dnes muži trpí také proto, že má pro ně velmi silný erotický náboj i jemně vyčuhující dámské spodní prádlo, z čehož se v posledních letech zvláště u mladších dívek stal módní styl.

Studii dvou tisíc dospělých lidí otiskl britský list The Sun.

Anketa
Čím vás muž nejvíce okouzlí na první schůzce?
Pěknou tváří
9.7 %
Pěknou postavou
8.2 %
Vůní
10.8 %
Chůzí
0.9 %
Inteligencí
10.8 %
Smyslem pro humor
50 %
Chováním drsňáka
0.9 %
Smyslem pro romantiku
2.1 %
Stavem konta
5.3 %
Pěkným oblečením
1.3 %
Celkem hlasovalo 6861 čtenářů.
yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků