Hlavní obsah
Devadesát procent lidí sexu s kolegou prý nelituje. Foto: Profimedia.cz

Až devadesát procent zaměstnanců má zálusk na kolegu či kolegyni

Sex na pracovišti přestává být evidentně něčím výjimečným. Zálusk na spolupracovníky má devět z deseti zaměstnaných. A téměř stejný počet osob intimní vztahy mezi pracovními kolegy schvaluje.

Devadesát procent lidí sexu s kolegou prý nelituje. Foto: Profimedia.cz
Až devadesát procent zaměstnanců má zálusk na kolegu či kolegyni

„Místo toho, že se budeme kvůli sexu na pracovišti chovat jako banda ztrapněných puritánů, měli bychom si uvědomit realitu a mluvit o ní,“ tvrdí psycholožka Liz Ryanová, jež provedla průzkum mezi dvěma a půl tisíci zaměstnaných Američanů.

Z průzkumu vyplývá, že pětaosmdesát procent pracujících si myslí, že by neměl být sexuální poměr mezi kolegy zakázaný. Ovšem pokud se jedná o vztah podřízeného a přímého nadřízeného, souhlasí s tím jen pětatřicet procent zaměstnanců.

Devadesát procent dotázaných uvedlo, že mělo sexuální zálusk na kolegu či kolegyni. Někdo jen v představách, jiní se svou fantazii pokusili naplnit. Aktivně se do flirtu pustilo na pracovišti pětašedesát procent pracujících, kteří odpovídali v anketě.

Opustit zaměstnání kvůli poměru s kolegou – aby mohl tento vztah pokračovat – je ale ochotno jen pět procent osob.

Sex s kolegou mělo pětapadesát procent mužů a žen pracujících v kolektivu. Často a opakovaně s kolegy souloží osmnáct procent zaměstnanců. S podřízeným to zažilo šestatřicet procent nadřízených. Přímo v kanceláři se nějaké erotické aktivitě s kolegou oddávala téměř polovina z těch, kteří měli poměr se spolupracovníkem. Devadesát procent pak sexu s kolegou nelituje.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků