Hlavní obsah

Mužem roku 2006 se stal barman David Bílek

Vítězem sedmého ročníku soutěže Muž roku se v náchodském divadle stal třiadvacetiletý barman David Bílek z Orlové, který získal od poroty složené z několika desítek známých osobností nejvíce hlasů. Do letošního ročníku soutěže se přihlásilo 738 uchazečů, na pódiu v Náchodě se ve čtyřech disciplínách utkalo jedenáct finalistů.

Mužem roku 2006 se stal barman David Bílek

"Momentálně ty pocity neumím popsat, ale zatím dobrý," řekl po zvolení Bílek. Příležitostně se prý věnuje modelingu, v čemž by chtěl pokračovat. Co mu vítězství v soutěži přinese, neuměl odhadnout. "Možná se něco změní, možná ne, uvidíme," řekl. Z Náchoda si odvezl různé hodnotné ceny, například letenky pro dva do Keni, kam hodlá odletět s přítelkyní.

Zatímco mnozí finalisté přiznávali nervozitu před promenádou ve spodním prádle, Bílek se nejvíce děsil rozhovoru. "Nakonec to šlo zvládnout a všem mohu účast v téhle soutěži doporučit," řekl barman, který se prý těšil, že svůj úspěch oslaví drinkem mojito.

Na druhém místě skončil pětadvacetiletý jednatel firmy Jan Semlbauer z Berouna, třetí příčku porotci přiřkli jednadvacetiletému Karlu Frýdovi, známému z reality show Big Brother. Mezi finalisty byl také Martin Horák, který vystupoval v soutěži VyVolení, na nejvyšší příčky však nedosáhl.

Volba Muže roku 2006 v Náchodě je součástí akce Den dobrých skutků, kterou pořádá David Novotný. Na sobotu je připraven Galavečer kouzelníků, kterého se zúčastní děti z deseti stacionářů, dětských domovů a ústavů. Celý výtěžek bude věnován Stacionáři Cesta v Náchodě, Ústavu sociální péče v České Skalici a Ústavu sociální péče Kvasiny.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků