Hlavní obsah
Dočkáme se v budoucnu mužů, kteří budou nosit dámami ve dnešní době velmi oblíbené legíny? Foto: Profimedia.cz

Megíny jako kontroverzní móda pro pány

Tak kontroverzní móda pro pány tu dlouho nebyla. Americkému duu návrhářů Adamu Freckovi a Adrewu Volkovi zřejmě sebevědomí nechybí. Navrhli, ušili a začali prodávat. A co? Pánské legíny. Jsou totiž přesvědčeni, že tento trend, který zatím nosily maximálně extravagantní známé osobnosti, spustí šílenství, jež jim vydělá spousty peněz.

Dočkáme se v budoucnu mužů, kteří budou nosit dámami ve dnešní době velmi oblíbené legíny? Foto: Profimedia.cz
Megíny jako kontroverzní móda pro pány

Nezřídka se v legínách objevují modelové na přehlídkách světových návrhářů. Kalhoty z tenké elastické tkaniny zcela obepínající nohy ale budou podle amerických návrhářů mainstreamem v módě mužů. Své vizi jsou absolutně oddáni a módu tzv. megín neboli anglicky „meggins“ horlivě propagují. Také si otevřeli internetový obchod, v němž nabízejí megíny ve čtrnácti různých designech v hodnotě kolem 600 korun za kus.

Podle názoru autorů tento typ oděvu dokonale podtrhuje a zdůrazňuje mužnost. Vypracované nohy se v nich totiž rýsují a lépe vynikají jednotlivé svalové skupiny. Otázkou ale zůstává, zda ženy „sexy“ vysportované pánské nohy v legínách dokážou vůbec ocenit.

Pánské legíny budou možná u kolemjdoucích budit menší rozpaky.

Foto: Profimedia.cz

 Obavy o rozkrok

„Pravda o tomto materiálu je, že spandex lichotí. Megíny jsou mnohem pohodlnější než příliš upnuté džíny a je to také stylovější a vhodnější než nosit atletické elastické kalhoty na veřejnosti. Lidé se pořád ptají, co ale bude s rozkrokem. Odpovědí, kterých dostáváme dost, je, že jakmile je vyzkoušejí, obavy jsou pryč. Rozkrok nebije do očí tak, jak si všichni myslí,“ míní duo z Chicaga.

Sami tvůrci Adama Freck a Adrew Volk zřejmě megíny nenosí.

Foto: Profimedia.cz

Megíny nejsou obyčejné legíny, hájí se Freck a Volk. Jsou šity jinak a odpovídají mužskému typu postavy, takže pánům také lichotí. Autoři tvrdí, že jedinci, kteří se mohou pochlubit hezkýma nohama a pevným zadkem, v nich vypadají ještě mužněji. Tak jako nejprve kritikové tvrdili, že muži nikdy nebudou nosit džíny typu skinny, a dnes je má každý moderní muž, tak se podle Frecka a Volka jednou rozšíří i megíny.

Jak se vám líbí pánské legíny?

Foto: Profimedia.cz

Pánové nabízí alternativu i pro americké vlastence.

Foto: Profimedia.cz

Foto: Profimedia.cz

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků